Виправлення: Використовуйте Aero Peek для попереднього перегляду робочого столу в сірому кольорі

Ті з вас, читаючи цю статтю, ймовірно, відомо про Aero Peek і як використовувати те ж саме в Windows, 7, Windows, 8,1 і Windows, 10. Для непосвячених, Aero Peek був введений перший з Windows 7 разом з іншими двома функціями-Aero оснащення і Aero Shake.

Aero Peek у Windows 10/8/7
Aero Peek дозволяє користувачам швидко переглядати всі відкриті вікна та програми для перегляду робочого столу. Ця функція зручна для швидкого перегляду того, що є на робочому столі.

Незважаючи на те, що кнопка Peek знаходиться в крайньому правому на панелі завдань, кнопка легко відображається в Windows 7 на відміну від пізніших версій Windows. У Windows 8 і Windows 10 вам просто потрібно перемістити курсор у нижній правий кут робочого столу, щоб заглянути через всі відкриті вікна.

Функцію Aero Peek можна легко ввімкнути або вимкнути, відкривши панель завдань і властивості навігації. Під вкладкою панелі завдань, вам потрібно перевірити або зніміть прапорець “використовувати Peek для попереднього перегляду робочого столу під час переміщення миші на кнопку Показати робочий стіл” в кінці панелі завдань “, щоб включити або відключити функцію в ОС Windows 8 і Windows 10. У Windows 7 параметр Увімкнення або вимкнення Aero Peek позначено як “Aero Peek”.

Якийсь час назад, один з наших читачів попросив мене запропонувати спосіб виправити сірим Out використовувати Peek для попереднього перегляду робочого столу, коли ви переміщайте мишу до кнопки Показати робочий стіл в кінці панелі завдань параметр, який з’являється під панель завдань і навігація властивості.

Якщо потрібно ввімкнути функцію Aero Peek, але параметр “використовувати Aero Peek для перегляду робочого стола” відображається сірим кольором, це означає, що функція Aero Peek повністю вимкнена в розділі властивості системи.

Увімкнути функцію “Peek”, щоб переглянути параметри стільниці у Windows 7/8/10
Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб активувати сірим кольором використовувати Peek для перегляду робочого столу опція в ОС Windows 7, Windows 8 і Windows, 10.

Крок 1: відкрити запустити командне вікно, одночасно натискаючи кнопки Windows і R (Windows + R).

Крок 2: у діалоговому вікні “виконати” введіть sysdm. cpl, а потім натисніть вводити ключ відкрити властивості системи діалогове вікно.

Крок 3: тут, натисніть на передовий вкладка. У розділі швидкодія натисніть кнопку настройки, щоб відкрити діалогове вікно параметри продуктивності.

Крок 4: далі, перевірте параметр, позначений увімкнути Aero Peek (увімкнути заглянути в Windows 8 і Windows 10), а потім натисніть кнопку застосовувати кнопка див.

Крок 5: Відкрийте панель завдань і властивості навігації тепер (клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань, а потім натисніть кнопку Властивості) щоб побачити активне використання Peek для попереднього перегляду робочого столу варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *