Відкривання та перегляд зображень HEIC у Windows 7 та Windows 8 / 8.1

На сьогодні ви, ймовірно, знаєте про формат зображення HEIC. Якщо ні, то HEIC – це порівняно новий формат зображення, який займає приблизно 40% менше місця, ніж популярний формат зображення JPG, без шкоди для якості зображення.

Оскільки HEIC займає близько половини місця у форматі JPG, Apple почала використовувати цей маловідомий формат зображення у своїх iPhone та зробила формат зображення популярним протягом ночі.

На пристроях Apple iPhone, що працюють під керуванням iOS 11 або новіших версій, є можливість збереження захоплених зображень у HEIC замість JPG для економії місця. Якщо у вас є модель iPhone від 32 Гб або 64 Гб, має сенс включити та використовувати формат зображення HEIC на вашому iPhone. Хоча версії iPhone 7 та новіших версій можуть автоматично перетворювати HEIC в JPG під час передачі їх на ваш ПК, ви можете зберегти оригінальний формат зображення, щоб заощадити місце на диску також на вашому ПК. Але як відкрити ці зображення HEIC на ПК з Windows 7 або Windows 8 / 8.1, оскільки формат не підтримується?
Windows 7 та Windows 8.1 не підтримують формат зображення HEIC поза коробкою, оскільки HEIC тоді ще не існував. Насправді Windows 10 1709 та більш ранні версії не підтримували формат зображення HEIC. Microsoft підтримала HEIC лише з версією 1803 (оновлення для квітня 2018 року для Windows 10), яка вийшла у квітні 2018 року.

Відкрийте зображення HEIC у Windows 7 та Windows 8 / 8.1
Якщо ви все ще знаходитесь в ОС Windows 7 або Windows 8 / 8.1 з якихось причин і хочете відкрити та переглянути формат зображення HEIC / HEIF на вашому ПК, у вас немає іншого варіанту, як скористатися сторонніми інструментами.

CopyTrans HEIC – це безкоштовний плагін для операційної системи Windows, що дозволяє користувачам ПК відкривати та переглядати зображення HEIC / HEIF з легкістю. Хороша річ у тому, що ви можете відкрити HEIC / HEIF у програмі перегляду зображень за замовчуванням (Windows Photo Viewer у Windows 7 та Windows 8), коли CopyTrans HEIC встановлений на вашому ПК. Крім того, він також дозволить створювати ескізи для зображень HEIC у Провіднику Windows (хоча він не працював для нас).

Програмне забезпечення не тільки дозволяє переглядати зображення HEIC / HEIF, але також дозволяє перетворювати HEIC в JPEG при необхідності. Для цього клацніть правою кнопкою миші формат зображення HEIC / HEIF і натисніть кнопку Перетворити в JPEG за допомогою параметра CopyTrans.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *