Законодавчо завантажте Windows 7 ISO від Microsoft

З тих пір, як випуск Windows 8, Microsoft дозволяє користувачам завантажувати ISO образ операційної системи, ввівши ключ продукту. Завантажений ISO може бути використаний для створення завантажувального USB або DVD для установки Windows. Це корисно для користувачів, які видалили образ або розділ відновлення, але потрібно виконати чисту інсталяцію або повторну інсталяцію Windows.

Насправді, це навіть можна законно завантажити Windows 8,1 ISO від Microsoft, навіть якщо ви не можете знайти ключ продукту. Цей метод корисний для користувачів, які не хочуть відновлювати ключ продукту лише для завантаження ISO-файлу.

Завантажити Windows 7 ISO образ
Якщо ви використовуєте Windows 7 і хочете завантажити ISO-образ Windows 7 від корпорації Майкрософт, ввівши ключ продукту, ви можете зробити це зараз. Як було сказано раніше, вам просто потрібно ввести ключ продукту вашого випуску Windows 7, розташованої на коробці Windows 7 або на задній панелі ноутбука, щоб юридично Завантажити ISO образ Windows 7 від Microsoft.

Оновлення: виявляється, що вище згадується Windows 7 відновлення програмного забезпечення веб-сторінки тільки для роздрібної торгівлі та оновлення копії не для OEM копії, тобто, якщо Windows 7 прийшли попередньо встановленої з новим КОМП’ЮТЕРОМ, ви не можете завантажити ISO з вище посиланням.

Радимо Вам якомога скоріше оновити систему до Windows 10 з наявних Windows 7. Зверніть увагу, що під час оновлення ОС Windows 7 до Windows 10 ви зможете зберігати особисті файли, настройки Windows і більшість інстальованих програм. Windows 7 не отримає офіційної підтримки та оновлень після 14 січня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *