Засіб усунення несправностей, щоб отримати програму “Завантажити Windows 10” у системній панелі

З тих пір, як Microsoft почав відправляти повідомлення на робочому столі Windows 7 і Windows, 8,1 ПК, щоб дозволити користувачам зареєструватися для безкоштовного оновлення Windows 10, користувачі були скаржитися, що на робочому столі повідомлення або отримати Windows 10 значок не з’являється в системному треї панелі завдань, незважаючи на наявність справжньої копії Windows 7 або Windows, 8,1.

Може бути кілька причин, чому програма Get Windows 10 не відображається на вашому Windows 7 або Windows 8,1. Можливо, ви використовуєте неавтентичну копію Windows. Це також може бути тому, що ви повністю вимкнутий Windows Update. Або це може бути тому, що у вас є копія корпоративною ліцензією (використовується в бізнесі).

Але якщо ви впевнені, що використовуєте законний, необ’ємний екземпляр Windows 7 або Windows 8,1, а також не вимкнув оновлення Windows 10, тепер можна скористатися нещодавно випущеними засобом виправлення неполадок, щоб вирішити проблему.

Так, тепер, коли Windows 10 був запущений, Microsoft вирішила допомогти користувачам, які не бачать значок Get Windows 10 в системному треї, незважаючи на наявність законних вікон.

Засіб виправлення неполадок застосунку для Windows 10 буде перевіряти інсталяцію Windows 7 або Windows 8,1 і допомогти отримати програму Windows 10 у системному лотку.

Отримайте засіб виправлення неполадок застосунку Windows 10 від корпорації Майкрософт
Нижче описано, як використовувати засіб виправлення неполадок застосунку для Windows 10, щоб отримати програму Windows 10 у системному лотку.

Крок 1: клацніть тут, щоб завантажити засіб виправлення неполадок застосунку для Windows 10.

Крок 2: після завантаження засобу усунення неполадок двічі клацніть на тому ж, щоб запустити його.

Крок 3: натисніть кнопку наступного кнопка, щоб дозволити засіб сканування Windows 7 або Windows 8,1 встановлення та виявити проблему.

Крок 4: після того, як виправлення неполадок буде завершено, він покаже можливі причини, чому ви не бачите отримати Windows 10 App в системному треї.

Крім того, якщо ви впевнені, що ви використовуєте справжню копію Windows 10 і не хочете, щоб пройти через це виправлення неполадок, ви можете використовувати офіційний Windows 10 Media створення засобу для оновлення Windows 7/8.1 установки для Windows, 10 відразу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *