Отримайте функцію динамічного блокування Windows 10 у Windows 7 / 8.1

За допомогою оновлення Windows 10 Creators Update Microsoft представила нову функцію під назвою Dynamic Lock. Функція Dynamic Lock дозволяє налаштувати Windows 10 для автоматичного блокування ПК, коли ви відходите від нього.

Що таке функція Dynamic Lock у Windows 10?
Нова функція блокування вимагає, щоб ви з’єднали телефон із ПК під керуванням Windows 10 через Bluetooth і заблокували ваш ПК, коли він не знайде телефон із підтримкою Bluetooth довкола ПК протягом більше 30 секунд.

Функція Dynamic Lock, безумовно, не є альтернативою класичному ярлику Windows + ярлик клавіатури L, який при використанні негайно блокує ПК. Але функція Dynamic Lock призначена для користувачів, які часто забувають заблокувати свої ПК, відходячи від своїх ПК.

Як було сказано раніше, функція Dynamic Lock вводиться за допомогою Creators Update для Windows 10 (15031 або вище). Отже, ця функція наразі недоступна для користувачів, які використовують оновлення Anniversary або попередні версії Windows 10. Ця функція, звичайно, відсутня в попередніх операційних системах Windows 8 / 8.1 та Windows 7.

Використовуйте Blue Lock, щоб отримати функцію Dynamic Lock в Windows 7 / 8.1
Якщо ви все ще використовуєте Windows 7 або Windows 8 / 8.1 з якихось причин і вам подобається ідея, що стоїть за новою функцією динамічного блокування Windows 10, ви будете раді дізнатися, що можливо отримати функцію динамічного блокування Windows 10 в Windows 7 і Windows 8 / 8.1.

Користувачі Windows 7 та Windows 8 / 8.1 можуть скористатися безкоштовним інструментом під назвою Blue Lock, щоб отримати функцію динамічного блокування Windows 10 у Windows 7 та Windows8 / 8.1. Насправді, інструмент Blue Lock був випущений близько десяти років тому. Таким чином, функція Dynamic Lock натхненна старим програмним забезпеченням Blue Lock.

Інструмент Blue Lock використовує телефон з парним Bluetooth, щоб автоматично заблокувати ваш ПК Windows 7/8, коли ви віддаляєтесь від нього. Вам просто потрібно з’єднати телефон з ПК, щоб почати користуватися програмою Blue Lock.

Використовувати Blue Lock для автоматичного блокування ПК, коли ви віддаляєтесь від нього, досить легко. Встановіть Blue Lock на свій ПК, з’єднайте телефон з ПК на комп’ютері Windows через Bluetooth, а потім налаштуйте Blue Lock. Після запуску Blue Lock вам просто потрібно вибрати телефон у парі через Bluetooth, а потім налаштувати налаштування часу очікування.

Утиліта Blue Lock більше не доступна для завантаження зі сторінки розробника. Отже, вам доведеться завантажити його з Softpedia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *