Офіційний спосіб зупинити Windows 7 від оновлення до Windows 10

Минуло десять місяців з моменту випуску Windows 10 і мільйони користувачів Windows 7 та Windows 8.1 оновили свої ПК до новітньої версії Windows, використовуючи безкоштовну програму оновлення від Microsoft.

Безкоштовна програма оновлення буде доступна протягом наступних кількох тижнів, тобто користувачі, які хочуть оновити свої ПК з Windows 7 та Windows 8 до Windows 10, повинні оновити до Windows 10 до 29 липня 2016 року, щоб скористатися безкоштовним оновленням.

У той час як сотні мільйонів користувачів ПК оновили до Windows 10, однакова кількість користувачів хоча б зараз не хоче оновити до Windows 10. Користувачі скаржаться з моменту випуску Windows 10, що Microsoft змушує користувачів оновитись до Windows 10. Деякі навіть заявляють, що їх ПК було оновлено до Windows 10 без їхньої згоди.

Блокуйте оновлення Windows 10 на ПК з Windows 7
Якщо ви задоволені Windows 7 і не хочете оновити до Windows 10, ви будете раді, що нарешті існує офіційний спосіб зупинити оновлення ПК з Windows 7 до Windows 10.

Microsoft нещодавно оновила Windows 7, яка додає нову політику, яка дозволяє блокувати оновлення до найновішої версії Windows через оновлення Windows. Якщо коротко, встановивши оновлення та включивши політику в групову політику чи реєстр, Microsoft не зможе оновити ваш ПК з Windows 7 до Windows 10 без вашого відома.

Не дозволяйте Windows 7 завантажувати та модернізувати до Windows 10
Щоб заблокувати оновлення Windows 10 на ПК з Windows 7, виконайте наведені нижче вказівки.

Крок 1: Завантажте необхідне оновлення KB3050265 із наведеного нижче посилання:

Завантажте оновлення для Windows 7 (x64 / 64-біт)

Завантажте оновлення для Windows 7 (x86 / 32-біт)

Крок 2. Запустіть завантажений файл оновлення, щоб встановити той самий. Якщо вас попросять перезапустити ПК, зробіть те саме, щоб завершити встановлення.

Крок 3: Після завершення відкрийте редактор групової політики, ввівши Gpedit.msc у вікні пошуку меню Пуск і натисніть клавішу Enter.

ВАЖЛИВО: Зауважте, що редактор групової політики відсутній у виданнях Starter, Home Basic та Home Premium. Якщо ви перебуваєте в одному з цих видань Windows 7, зверніться до інструкцій, зазначених у кроках 6, 7, 8, 9 та 10.

Крок 4: У Редакторі групової політики перейдіть до наступної політики:

Конфігурація комп’ютера> Адміністративні шаблони> Компоненти Windows> Оновлення Windows

Крок 5: Праворуч знайдіть політику під назвою Вимкнути оновлення до останньої версії Windows через оновлення Windows. Двічі клацніть на політиці, щоб відкрити її властивості, виберіть Увімкнено та натисніть кнопку Застосувати. Це воно! Ваша Windows 7 не буде оновлена ​​до Windows 10 за допомогою оновлення Windows, якщо ви не зміните цю політику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *