Пакет трансформації Windows 10 для Windows 7

Всякий раз, коли корпорація Майкрософт оголошує про нову версію операційної системи Windows, ентузіасти Windows починають розробляти пакети перетворення з метою зробити попередні версії Windows виглядати і відчувати себе як останню версію Windows.

Тепер, коли Microsoft оголосила і випустила Preview будує свої майбутні вікна 10, розробники і ентузіасти почали випускати Windows 10 перетворення пакетів для своїх попередників-Windows 8 і Windows 7.

Як і у випадку з іншими трансформаційними пакетами там, Windows 10 перетворення пакет для Windows 7 і Windows 8 розроблений, щоб зробити ваш Windows 7/8 виглядати як Windows 10 в декількох клацань миші.

Windows 10 перетворення пакет
Windows 10 перетворення пакет для Windows 7/8 включає в себе ресурси, витягнуті з Windows 10 системних файлів. Засіб UXStyle, який потрібен для підтримки третьої сторони, також поставляється з перетворенням Pack, тобто вам не потрібно вручну завантажувати та встановлювати UXStyle.

Примітка 1: меню “Пуск”, який входить до складу Windows 10 перетворення пакета, не схожий на запуск Windows, 10.

Якщо ви хочете отримати новий старт на Windows 7/8, будь ласка, перейдіть через наш Windows 10 меню “Пуск” для Windows, 7/8 докладні інструкції.

Примітка 2: щоб отримати Windows, 10 як вікно пошуку панелі завдань, будь ласка, перейдіть через наш як отримати вікна 10 стиль панелі завдань пошуку в Windows 7/8 Guide.

Це перетворення пакет також поставляється з десктопних програм від Microsoft, щоб додати Windows 10-стиль віртуального робочого столу в своїх попередників. Ви можете скасувати вибір функції, яку ви не цікавите під час інсталяції пакета перетворення.

Як завжди, ми рекомендуємо вам створити ручну точку відновлення системи, перш ніж інсталювати будь-який пакет перетворення, щоб ви могли швидко відновити Windows за замовчуванням, якщо у випадку, якщо ви хочете позбутися від встановленого пакету перетворень у майбутньому.

Остаточні слова
Якщо ви користуєтеся ОС Windows 7 або Windows 8, радимо оновити наявну інсталяцію Windows 7 або Windows 8 для наявної збірки Windows 10 Preview. Ви можете пізніше оновити Preview побудувати RTM, під час виходу.

Як ви, напевно, знаєте, Microsoft оголосила, що Windows 10 буде безкоштовне оновлення існуючих Windows 7 і Windows 8 користувачів, які оновлення протягом першого року випуску. Таким чином, немає ніякого сенсу в установці перетворень або шкірних пакетів, коли можна оновити до останньої версії безкоштовно.

Завантажити пакет для Windows 10 перетворення
Попередження: з настройками за замовчуванням, інсталятор Windows 10 перетворення пакет встановлює Windows X Live як домашню сторінку за замовчуванням. Можливо, ви захочете зняти цей параметр під час встановлення пакету перетворення.

Перетворення пакет сумісний з x86 і x64 версії Windows 7/8. Не забудьте завантажити останню версію Windows 10 перетворення Pack, як вона включає в себе нові іконки і шпалери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *