Як відновити видалені наліпки в Windows

Sticky Notes, вперше представлений у Windows Vista, – це дивовижна утиліта для швидкого запису ідей чи всього іншого, що спадає вам на думку. Народна програма Sticky Notes Windows 10/8/7 не пропонує функцій, доступних у деяких сторонніх програмах, але це хороше рішення для швидкого запису контактного номера, електронної адреси чи написання списку справ.

Видалити наліпки на робочому столі простіше, ніж створити їх! Вам просто потрібно натиснути кнопку закриття (X), розташовану у верхньому правому куті Примітки. За допомогою налаштувань за замовчуванням Sticky Notes вимагає підтвердження при натисканні кнопки «Закрити», але якщо ви вимкнули функцію, вона просто видалить замість того, щоб закрити, коли натискаєте кнопку X.

Якщо ви випадково видалили Sticky Note в Windows 7, Windows 8 або Windows 10, ось як відновити видалену примітку без допомоги сторонніх інструментів.

Відновлення видалених нотаток
Крок 1. Відкрийте командне поле Виконати, одночасно натискаючи клавіші Windows та R.

Крок 2: У поле Виконати вставте наступний шлях і натисніть клавішу Enter.

% AppData% \ Microsoft \ Наліпки \

Крок 3: У папці Sticky Notes ви повинні побачити файл StickyNotes (.SNT). Подвійне клацання по файлу не дасть результатів, оскільки Windows не пов’язує розширення .SNT із Sticky Notes або будь-якою іншою програмою із налаштуваннями за замовчуванням.

Тепер клацніть правою кнопкою миші на цьому файлі StickyNotes (.SNT), а потім відкрийте його з хорошою програмою редагування тексту. Для найкращих результатів рекомендуємо відкрити файл за допомогою програми Microsoft Office Word.

Після відкриття файлу в Word фактичний вміст Примітки з’явиться в кінці документа.

ПРИМІТКА 1. Ми намагалися відкрити файл за допомогою блокнота, але нам не вдалося знайти фактичні нотатки. Відкриття файлу за допомогою Office Word – найкраще рішення для відновлення вмісту. Якщо Word не встановлено на вашому ПК, ви можете спробувати відкрити файл StickyNotes.SNT в програмі, еквівалентній Office Word.

ПРИМІТКА 2. Якщо потрібного вмісту немає, ви можете спробувати відновити файл до попередньої версії, спробуйте клацнути правою кнопкою миші StickyNotes.SNT, а потім натисніть кнопку Відновити попередні версії. Якщо не доступні попередні версії файлу, це означає, що функція «Історія файлів» вимкнена.

Бонус: Увімкніть підтвердження видалення для Sticky Notes
Якщо ви вимкнули запит на підтвердження видалення для Sticky Notes, радимо ввімкнути те саме, щоб у майбутньому не повторювати вищезазначені дії. Виконайте наведені нижче кроки, щоб увімкнути поле підтвердження видалення для Sticky Notes.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *