Як запустити панель управління як адміністратор у Windows

До цього ми написали ряд посібників щодо взяття на себе права власності на файли і запущені програми в якості адміністратора. Нещодавно, хоча модерування коментарів, я помітив, що є багато користувачів, які там хотіли б запустити панель управління в якості адміністратора.

Для початку Windows не дає змогу запускати панель керування з правами адміністратора. Це тому, що в ОС Windows 7, Windows 8/8.1 і Windows 10, ви нічого не отримуєте, запустивши панель керування як адміністратор. Тобто, коротше кажучи, панель керування – це простий спосіб отримати доступ до всіх інструментів і параметрів, доступних у Windows. Іншими словами, він містить лише ярлики для програм і засобів адміністрування, таких як програми та засоби, а також параметри папки.

Проте, існує обхідний шлях для відкриття панелі керування як адміністратора в Windows 7, Windows 8 і Windows 10, якщо ви дійсно хочете відкрити панель керування як адміністратор. Все, що вам потрібно зробити, це просто створити ярлик на панель управління на робочому столі, а потім налаштувати Windows, щоб запустити ярлик як адміністратор.

Відкрити панель керування як адміністратор
Нижче описано, як відкрити панель керування з правами адміністратора в ОС Windows 7, Windows 8 і Windows 10.

Крок 1: клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, натисніть кнопку Створити, а потім клацніть ярлик відкрити створити ярлик майстра.

Крок 2: в Введіть розташування елемента поле, вставте наступний шлях:

C:windowssystem32rde.exe

Будь ласка, замініть “C” на букву диска розділу, де інстальовано Windows.
Крок 3: введіть ім’я для нового ярлика. Ми рекомендуємо вам назвати це як панель управління адміністратора, щоб ви могли легко розпізнати його.

Крок 4: тепер ви можете клацнути правою кнопкою миші на ярлик і натисніть кнопку Запуск від імені адміністратора можливість відкрити панель управління з правами адміністратора. Якщо ви хочете відкрити панель управління з правами адміністратора, просто двічі клацнувши по ньому, будь ласка, виконайте наступні три кроки, щоб налаштувати ярлик завжди Запуск від імені адміністратора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *