Як зробити Windows 8.1 схожим на Windows 7

Не всі люблять зовнішній вигляд Windows 8 та Windows 8.1. Є мільйони користувачів Windows, які змушені (або, принаймні так вважають) використовувати останню версію операційної системи Windows та її сучасних функцій, таких як Стартовий екран та програми.

Найкраще в Windows – це те, що ви можете налаштувати та налаштувати його на свій смак. Якщо ви користуєтеся Windows 8 або Windows 8.1 і не любите зовнішній вигляд Windows, ви можете легко перетворити Windows 8 / 8.1 в Windows 7 за кілька хвилин. Вам потрібно буде завантажити кілька безкоштовних інструментів і змінити деякі налаштування, щоб повернути вигляд Windows 7 в Windows 8 / 8.1.

Просто дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, щоб ваш Windows 8 / 8.1 виглядав і відчував себе як Windows 7.
ПРИМІТКА. Ми радимо створити точку відновлення системи, щоб можна було швидко повернутися до оригінального вигляду Windows 8 / 8.1.

Вимкнути початковий екран: Стартовий екран – це перше, що ви бачите під час входу в обліковий запис. У той час як користувачі Windows 8.1 можуть налаштувати завантаження Windows безпосередньо на робочий стіл, можливо, ви просто захочете повністю відключити його та замінити його меню «Пуск».

Для того, щоб вимкнути екран “Старт” та інші функції сучасного інтерфейсу, вам потрібно скористатися безкоштовним інструментом на ім’я Metro Killer. Краса цього інструменту в тому, що він повністю вимикає екран “Пуск”, а також допомагає вимкнути всі гарячі кути. Однак суть полягає в тому, що вона дозволить знову отримати всі функції метро під час наступного перезапуску.

Вимкнути бар Charms та гарячі кути: знову ж таки, ви можете використовувати відмінне програмне забезпечення Metro Killer, щоб відключити панель Charms. Оскільки Metro Killer (використовуйте вищезазначене посилання, щоб завантажити його) знову вмикає всі принади після перезавантаження, ви можете скористатися програмою Skip Metro Suite для остаточного відключення одного або декількох гарячих кутів у Windows 8 та Windows 8.1.

Встановлення меню “Пуск”: Хоча Microsoft ще раз додав кнопку “Пуск” у Windows 8.1, це не допомагає відкрити меню “Пуск”. Тому вам потрібно встановити Classic Shell, ViStart, IObit Start8 або будь-яку іншу програму (їх багато), щоб увімкнути меню «Пуск» у Windows 8 та Windows 8.1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *