Як конвертувати файл DMG в ISO в Windows безкоштовно

DMG нічого, крім файлу образу диска в основному використовується в Mac OS X операційної системи. Більшість програм там доступні як DMG файли і тип файлу дуже знайомий Mac OS X користувачів. Операційна система Windows не підтримує файли DMG з вікна, і нам потрібно скористатися інструментами сторонніх виробників, щоб відкрити файли DMG у Windows.

Якщо у вас є DMG файл і ви хочете перетворити те ж саме на ISO на комп’ютері під управлінням операційної системи Windows, є багато способів зробити це. У цьому посібнику ми обговоримо методи, які можна використовувати для перетворення DMG на ISO на ПК з Windows.

Перетворення файлу DMG на ISO за допомогою DMG2IMG (безкоштовно)
Ймовірно, найкращий метод там конвертувати DMG в ISO файл на Windows, безкоштовно. Метод вимагає виконання простої команди з командного рядка. Якщо ви не знайомі з командним рядком Windows, вам не потрібно турбуватися про це, як команда дуже проста.

Крок 1: відвідайте цю сторінку та завантажте файл dmg2img ZIP. На сторінці розробника, будь ласка, натисніть на двійковий файл Win32 для завантаження ZIP-файлу dmg2img.

Крок 2: витягніть вміст завантаженого ZIP-файлу dmg2img в нову папку.

Крок 3: далі, утримуючи натиснутою клавішу Shift на клавіатурі, виконайте правою кнопкою миші на новій папці, що містить вміст dmg2img, а потім натисніть кнопку Відкрити командне вікно тут можливість відкрити командний рядок.

Крок 4: нарешті, виконайте таку команду:

dmg2img <oldfile.dmg> <newfile.iso>

Після введення команди, натисніть клавішу ENTER.

У вищезгаданій команді замініть <oldfile.dmg> на шлях до файлу DMG, який потрібно перетворити на ISO. Аналогічним чином замініть <newfile.iso> на місце, де ви хочете зберегти перетворений файл ISO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *