Як оновити Windows 10 версії 1909 прямо зараз

Тепер оновлення Windows 10 листопада 2019 року (версія 1909) доступне для користувачів ПК, на яких працює найсвіжіша версія Windows 10.

На відміну від попередніх оновлень функцій для Windows 10, версія 1909 не має багато нових функцій, але має покращення продуктивності, підвищення якості та корпоративних функцій. Однак, є кілька нових нових функцій, які ви можете прочитати, відвідавши офіційну сторінку нових функцій.

Якщо ви працюєте з більш ранньою версією Windows 10, можливо, ви хочете відразу ж перейти на версію 1909, щоб відчути поліпшення продуктивності та підвищення якості.

Є два способи одразу оновити установку Windows 10 до версії 1909. Ми обговоримо обидва методи в цьому посібнику.

Варто зазначити, що версія 1909 не буде встановлена ​​автоматично без згоди користувача. Якщо версія 1909 доступна для вашого комп’ютера, вона буде вказана в розділі додаткових оновлень.

Щоб перевірити поточну версію Windows 10, наберіть winver.exe і натисніть клавішу Enter.

Оновіть до Windows 10 версії 1909 за допомогою Windows Update
Крок 1. Відкрийте додаток Налаштування. Перейдіть до Оновлення та безпеки> Оновлення Windows.

Крок 2: Натисніть кнопку Перевірити оновлення. Якщо для вашого ПК доступна версія Windows 10 версії 1909, ви побачите те саме в розділі “Додаткові оновлення, доступні”.

Крок 3. Клацніть посилання Завантажити та встановити зараз, щоб розпочати завантаження версії 1909 Windows 10 та встановити її.

Коли вас попросять перезапустити, перезавантажте комп’ютер один раз, щоб завершити оновлення.

Ви можете повернутися до попередньої версії Windows 10 протягом перших десяти днів після оновлення, якщо у вас виникнуть проблеми з цим.

Оновіть до Windows 10 версії 1909 за допомогою засобів створення медіа
Офіційний інструмент створення програмного забезпечення Windows 10 Media тепер підтримує завантаження та оновлення до Windows 10 версії 1909. Ось, як використовувати його для оновлення до версії 1909.

Крок 1. Отримайте інструмент створення медіа з цієї сторінки. Натисніть кнопку Завантажити зараз на цій сторінці, щоб завантажити Інструмент створення медіа.

Крок 2: Запустіть інструмент створення медіа. Прийміть ліцензійну угоду.

Крок 3. Виберіть перемикач “Оновити цей ПК зараз”. Натисніть кнопку Далі.

Скидання Windows 10 без втрати програм і програм?

Параметр скинути цей ПК у Windows 10 стане в нагоді, коли всі виправлення неполадок не вдається вирішити проблему у Windows 10. За допомогою перезавантаження можна відновити настройки Windows 10 за промовчанням.

Параметр скинути цей ПК можна отримати, перейшовши до налаштування > Update & безпеки > Page. Після запуску скидання цього ПК засіб відображає екран, на якому потрібно вибрати, чи потрібно зберегти особисті файли або видалити все. Екран також ясно говорить, що додатки не можуть бути збережені.

Скинути Windows 10 без втрати додатків і програм?
Тепер багато користувачів часто напишіть нам, щоб запитати, чи можна зберегти програми під час скидання Windows 10. Відповідь, ні. Windows 10 не дає змогу зберігати інстальовані вами програми та програми під час операції скидання. Це означає, що всі програми та програми, інстальовані буде видалено. Буде збережено лише програми та програми, на яких ваш ПК з Windows 10 постачаються з програмами та програмами, які ви отримали під час виконання чистої інсталяції Windows 10.

Тимчасове рішення для скидання Windows, 10 без втрати додатків і програм?
Так, є обхідний шлях. Якщо ви хочете скинути Windows 10, так що ви можете вирішити проблему, ви можете розглянути можливість відновлення інсталяції Windows 10 замість того, щоб скинути його. Під час відновлення інсталяції Windows 10 ваші особисті дані, інстальовані програми та програми буде збережено. Що ще більш важливо, це буде виправити ваші вікна 10 питань, а також. Зверніться до нашого як відновити установку Windows 10 без втрати додатків і керівництво даними для покрокових інструкцій.

Відновлення інсталяції Windows 10 більш-менш схоже на відновлення Windows 10, але без видалення програм, особистих файлів і настройок. Це просто, що вам буде потрібно завантажувальний Windows 10 інсталяційного носія для відновлення інсталяції Windows 10. Якщо у вас немає інсталяційного носія, завантажте Windows 10 від корпорації Майкрософт, а потім створіть завантажувальний USB за допомогою програмного забезпечення Руфус. Однак зверніть увагу, що інсталяцію Windows 10 буде оновлено до останньої версії Windows 10 (якщо завантажувальний носій містить найновішу версію), якщо на комп’ютері запущено старішу версію Windows 10.

Інші можливі шляхи вирішення проблеми полягає у створенні резервної копії образу Windows 10 після установки ваших улюблених програм і програм, а потім відновити Windows 10 за допомогою зображення резервного копіювання, коли потрібно скинути Windows 10.

До речі, перед скиданням спробуйте відновити Windows 10 на ранішу дату. Це може вирішити проблему!

Як додати додаткові годинники до Windows 10

Якщо вам часто потрібно зв’язатися з клієнтами, друзями або родичами, які проживають в інших країнах, ви можете знати їх місцевий час, перш ніж телефонувати.

Хоча ви завжди можете використовувати Google, Bing або будь-яку іншу пошукову систему, щоб швидко визначити місцевий час будь-якого місця, ви можете додати додаткові Годинники з різними часових поясів до Windows 10, щоб швидко знати місцевий час ваших клієнтів, друзів або родичів без використання пошукової системи.

На панелі завдань Windows 10 відображається годинник. Проблема з Windows 10 полягає в тому, що вона не дозволяє відображати кілька годинників прямо на панелі завдань. Проте можна додати до двох годинників у спливаючому меню дати й часу, яке з’являється після натискання кнопки дати й часу на панелі завдань.

На жаль, немає стороннього програмного забезпечення годинника або для відображення декількох годинників на панелі завдань.

Додавання додаткових годинників до Windows 10
Заповніть наведені нижче вказівки, щоб додати додаткові годинники на панель завдань Windows 10.

Крок 1: перейдіть до налаштування > Time & мова > дата & час. Крім того, клацніть правою кнопкою миші на дату та годинник на панелі завдань, а потім клацніть налаштувати дату/час, щоб відкрити сторінку дати & часу.

Крок 2: на сторінці пов’язані налаштування натисніть кнопку Додати годинники для різних часових поясів посилання. При натисканні на посилання відкриється діалогове вікно дата & Time.

Крок 3: тут, виберіть Показати цей годинник прапорець. Якщо потрібно додати два додаткові Годинники, виберіть їх обидва. Зверніть увагу, що можна додати не більше двох годинників. Після того, як ви виберете пункт Показати цей годинник, виберіть часовий пояс із розкривного списку. Введіть ім’я часового поясу або місця, щоб можна було легко визначити часовий пояс.

Крок 4: нарешті, натисніть кнопку застосовувати кнопка, щоб додати годинник.

Щоб переглянути Нещодавно додані Годинники, наведіть курсор миші на дату/час на панелі завдань або виконайте клацання на панелі завдань дати й часу.

Зверніть увагу, що немає ідеального стороннього програмного забезпечення, щоб відобразити додаткові годинники на панелі завдань Windows 10. Переконайтеся в тому, щоб повідомити нам, якщо ви зіткнетеся з хорошим годинником програмне забезпечення, яке може відображати кілька годинників на панелі завдань Windows 10.

Як змінити годинник на 12 годин або 24 годинний формат у посібнику з Windows 10 також може вас зацікавити.

Як встановити різні шпалери на другому моніторі в Windows 10

У наші дні користувачі ПК користуються настройками подвійного монітора або кількох моніторів. Під час використання двомоніторного або мультимоніторного налаштування ви можете встановити різні шпалери для кожного монітора.

Ви, ймовірно, знаєте, що в попередніх версіях операційної системи Windows неможливо було мати різні фони на робочому столі на декількох моніторах.

На щастя, вам не потрібно звертатися за стороннім додатком, щоб на кожному екрані були різні шпалери, якщо ви працюєте з Windows 10. У Windows 10 є положення про встановлення різних шпалер для кожного з підключених моніторів.

Виконайте вказівки одним із наведених нижче способів, щоб встановити різні шпалери для всіх моніторів, підключених до комп’ютера Windows 10.

Метод 1 із 2

Встановіть різні шпалери для кожного монітора в Windows 10
Крок 1. Клацніть правою кнопкою миші порожнє місце на робочому столі, а потім натисніть опцію Персоналізувати, щоб відкрити сторінку фону програми Налаштування.

Крок 2: Тут, у розділі “Вибрати своє зображення”, клацніть правою кнопкою миші на фотографії, яку ви хочете встановити для зовнішнього або внутрішнього екрана, а потім виберіть “Установити для монітора 1” або “Установити для монітора 2”.

Тут монітор 1 посилається на ваш внутрішній екран або основний екран, а монітор 2 – на зовнішній або другий екран, підключений до вашого ПК.

Якщо ви хочете встановити зображення, яке немає на цій сторінці, натисніть кнопку Огляд, перейдіть до файлу зображення, який ви хочете використовувати, а потім натисніть кнопку Відкрити, щоб встановити його як основний шпалер екрана. Тепер він з’явиться у розділі Виберіть своє зображення. Клацніть правою кнопкою миші та натисніть кнопку Встановити для монітора 2/3/4, щоб встановити його як шпалери зовнішнього екрана.

Тепер ви можете змінити основні шпалери екрана, вибравши одне із зображень у розділі «Вибрати своє зображення» або переглянувши новий файл зображення.

Якщо ви хочете встановити однакові шпалери для всіх екранів (як первинних, так і вторинних), натисніть опцію Встановити для всіх моніторів.

Залежно від кількості екранів, підключених до ПК, у контекстному меню відображатиметься багато варіантів. Наприклад, якщо ви підключили до ПК два зовнішніх монітора, у контекстному меню відображатимуться параметри Установити для монітора 1, Установити для монітора 2 та Установити для монітора 3.

Метод 2 із 2

Встановіть різні шпалери на декілька моніторів у Windows 10
Крок 1. У Провіднику файлів перейдіть до папки із зображеннями, які ви хочете встановити для моніторів.

Крок 2. Залежно від кількості моніторів, підключених до комп’ютера, виберіть однакову кількість шпалер. Наприклад, якщо у вас є подвійне налаштування, виберіть дві шпалери. Утримуйте клавішу Ctrl і натисніть на зображення, щоб вибрати їх.

Крок 3: Нарешті, клацніть правою кнопкою миші вибрані елементи та натисніть кнопку Встановити як фон фону робочого столу. Це встановить різні шпалери на декількох моніторах.

Перше зображення буде використовуватися як основний фон робочого столу екрана, а друге зображення буде використовуватися для зовнішнього екрану в режимі подвійного налаштування.

Як скинути Windows 10 за допомогою програми для завантаження у хмарі

Windows 10 має кілька параметрів відновлення. Одним з них є скидання ПК або скидання цього ПК. Reset PC є одним з відомих функцій операційної системи Windows, 10. Функція дозволяє користувачам скинути або повторно інсталювати Windows 10, зберігаючи або видаляючи всі дані. Користувачі ПК, яким потрібно швидко скинути або перевстановити Windows, 10 без втрати даних, можуть використовувати цю функцію.

До цих пір, скидання ПК інструмент буде перевстановити Windows, 10 з існуючих файлів Windows. Це означає, що засіб буде використовувати вже існують файли в інсталяції Windows 10 для виконання свіжої інсталяції Windows 10.

Починаючи з Build 18970, інструмент відновлення цього ПК у Windows 10 має нову необов’язкову функцію, звану хмарну завантаження. Хмарний варіант завантаження дозволяє користувачам завантажувати копії Windows 10 з серверів Microsoft, а потім використовувати однакові для повторної інсталяції або скидання Windows 10. Як завжди, ви можете зберігати або видаляти дані під час скидання або повторної інсталяції. Проте не можна зберегти інстальовані програми та програми.

Варто зауважити, що ця нова Хмара Завантажити варіант повністю відрізняється від “відновлення з хмари” опція доступна на деяких Windows, 10 ПК. “Відновлення з хмари” пропонується ПОТ, а не Microsoft, тоді як нове завантаження хмари вбудована функція у Windows 10.

Чи дозволить Хмара Завантажити варіант встановити останню версію Windows, 10?
На щастя, і на жаль, він не буде завантажувати і встановлювати останню версію Windows, 10. Замість цього, Хмара завантаження буде встановити той же Windows, 10 на даний момент встановлений на вашому комп’ютері. Тобто, він встановить те саме видання, версію та збірку Windows 10.

Використання хмари завантажити для скидання Windows, 10
Важливо: цей параметр присутній у створенні 18970 і пізніших збірок Windows 10. Перевірте свій номер збірки спочатку, ввівши winver. exe в поле пошуку Пуск/Панель завдань, а потім натиснувши клавішу ENTER, щоб переконатися, що новий параметр присутній на вашому комп’ютері.

Примітка: ми пропонуємо вам перейти на хмарний варіант завантаження тільки за наявності досить швидкого підключення до Інтернету. Повільне підключення до Інтернету займе кілька годин або не днів для завершення цієї операції.

Крок 1: перейдіть до налаштування > оновлення & безпека > відновлення сторінки.

Крок 2: у розділі скинути цей комп’ютер натисніть кнопку початок роботи.

Крок 3: виберіть параметр “видалити все”. А потім виберіть опцію завантажити хмару. Натисніть кнопку Далі.

Крок 4: нарешті, натисніть кнопку скидання щоб почати скидання або перевстановлення Windows 10 установки.

Залежно від швидкості підключення до Інтернету процес може тривати кілька хвилин.

Як створити резервну копію зображень системи Windows 10

Резервне копіювання зображень, мабуть, найкращий і єдиний вихід, щоб правильно створити резервну копію інсталяції Windows 10. Це тип резервного копіювання, для якого потрібно виконати резервну копію інсталяції Windows 10, включивши улюблені програми, програми та налаштування.

Швидкий пошук в Інтернеті вказує на те, що існує багато додатків, які допоможуть вам створити та відновити резервну копію системного зображення Windows 10. Наприклад, Macrium Reflect Free та Acronis True Image (платне) широко використовуються для створення та відновлення резервних копій зображень Windows 10. .

У Windows 10 є вбудований інструмент для резервного копіювання зображень системи. Хоча цей інструмент не оновлювався з часу, коли він був представлений вперше з Windows 7 десятиліття тому, він є частиною Windows 10 і робить свою роботу дуже добре. Отже, у цьому посібнику ми побачимо, як використовувати вбудовану утиліту резервного копіювання зображень для створення резервної копії зображень Windows 10.

Що таке резервне копіювання зображень системи? Отже, власними словами Microsoft, це копія накопичувачів, необхідних для запуску Windows. Він буде включати всі розділи та файли, необхідні для відновлення Windows 10.
Створіть резервну копію зображень системи Windows 10
Крок 1: Відкрийте панель керування. Змініть Погляд на на Малі значки. Клацніть на резервне копіювання та відновлення (Windows 7). Так, потрібно натиснути опцію “Резервне копіювання та відновлення” (Windows 7).

Крок 2: На лівій панелі натисніть посилання Створити системне зображення, щоб відкрити майстра резервного копіювання зображень.

Крок 3. Тут виберіть місце для збереження резервної копії зображень системи. Пам’ятайте, що інструмент не дозволить вибрати диск, який знаходиться на тому ж фізичному диску, на який ви намагаєтесь створити резервну копію. Тобто, накопичувач Windows 10 не повинен знаходитися на тому самому фізичному диску (HDD або SSD), який ви вибрали для збереження резервної копії зображення системи. Якщо у вас на ПК лише один фізичний диск, підключіть USB-накопичувач і виберіть той самий.

Переконайтеся, що у обраному вами місці достатньо вільного місця. Резервне копіювання зображення буде мати приблизно поточний розмір диска встановлення Windows 10, якщо ви не хочете включити додаткові диски в резервну копію.

Натисніть кнопку Далі, щоб продовжити.

Крок 4: На цьому кроці потрібно вибрати диски, які ви хотіли б включити до резервної копії зображення. Зауважте, що інструмент автоматично вибирає диски, необхідні для запуску Windows 10 в резервній копії. Отже, вам не потрібно турбуватися про те, які диски потрібно включити в резервну копію. Якщо ви створюєте резервну копію зображень системи Windows 10, не потрібно вибирати додаткові диски, крім обраних за замовчуванням.

Як встановити або видалити Microsoft Paint у Windows 10

Microsoft Paint була частиною операційної системи Windows протягом більше двох десятиліть. Запущений з першої версії Windows, Windows 1,0, Програма Paint була включена в кожну версію операційної системи Windows, з тих пір і є типовим графічним редактором всіх версій Windows.

Близько двох років тому (2017 липня), Microsoft оголосила про те, що фарба буде додана до застарілих функцій Windows, але навіть сьогодні (у версії 1903) фарба дуже велика частина Windows, 10.

Microsoft Paint не пропонує багато в порівнянні з сторонніми інструментами для редагування зображень, таких як Free Paint.net. Microsoft не торкнувся його після додавання стрічки інтерфейс до нього десятиліття тому. Як було сказано раніше, він буде встановлений за замовчуванням в майбутніх версіях Windows, 10. Корпорація Майкрософт додала нову заміну, яка називається Paint 3D для останніх версій Windows 10. Звичайно, нова фарба 3D набагато краще класична програма фарба в більшості способів.

Більшість користувачів рідко використовують вбудовану програму Paint. Якщо ви не використовуєте програму Paint і встановили кращу програму для використання в якості графічного редактора за промовчанням, можливо, потрібно видалити та видалити Microsoft Paint з Windows 10.

На щастя, Microsoft зробила можливим видалити фарбу з Windows, 10. У цьому посібнику ми побачимо, як встановити та перевстановити програму Paint у Windows 10.

Цей спосіб можна використовувати для швидкого повторної інсталяції програми Microsoft Paint, якщо вона не працює належним чином або не запущена.

Важливо: ви повинні працювати 18963 або пізнішого складання Windows 10, щоб мати можливість інсталювати та видалити програму Microsoft Paint за допомогою цього методу.

Видалення Microsoft Paint із Windows 10
Для встановлення маршрутів Прокрутіть сторінку вниз.

Крок 1: Відкрийте параметри. Перейдіть до програми > Apps & функції сторінки.

Крок 2: натисніть на посилання додаткові функції.

Крок 3: на сторінці додаткових функцій знайдіть запис Microsoft Paint. Натисніть на запис Microsoft Paint, щоб відкрити приховану кнопку видалення.

Крок 4: натисніть кнопку видалення, щоб видалити програму Microsoft Paint з комп’ютера з Windows 10.

Інсталяція Microsoft Paint у Windows 10
Крок 1: перейдіть до налаштування > Apps > Apps & можливості сторінки. Крім того, ви можете ввести керувати додатковими функціями в поле пошуку Пуск/Панель завдань, а потім натиснути клавішу ENTER, щоб відкрити так само швидко.

Крок 2: натисніть на посилання додаткові функції щоб відкрити свою сторінку.

Як користуватися Macrium Reflect Free для створення резервної копії зображень Windows 10

У Windows 10 є вбудований інструмент для створення резервної копії образу системи Windows 10. Однак, інструмент є застарілим, як Microsoft не торкнувся його з тих пір він був вперше запущений в даний час десятиліття старі вікна 7.

Більше, ніж все інше, багато користувачів стикаються з проблемами під час відновлення резервної копії образу системи, створеної за допомогою вбудованого інструменту у Windows 10. Що точка створення резервної копії образу системи, якщо ви не можете його відновити?

Якщо ви хочете створити резервну копію системного образу Windows 10 і не хочете платити за нього, перейдіть на краще в класі Macrium відображають вільне видання (або отримати вищу версію, заплативши розумну ціну). Вільне видання Macrium відображає пропонує набагато більше, ніж вбудований інструмент у Windows 10. Що більш важливо, резервне копіювання образу системи працює, і може бути відновлений з легкістю.

Крім створення бездоганною резервної копії образу системи, Macrium відображає безкоштовно дозволяє переглядати файли в резервній копії зображення за допомогою файлового провідника. Іншими словами, якщо потрібно, ви можете отримати доступ до певних файлів у резервній копії зображення. На додаток до повної резервної копії, він підтримує диференціальну резервну копію, яка дозволяє заощадити час і простір.

Macrium відображає безкоштовно підтримує пряме клонування диска і відновлення без завантаження комп’ютерів. Вам просто потрібно створити рятувальний носій Macrium вільно відображати на USB або DVD, що ви можете відновити образ системи на незавантажувальний комп’ютер.

Після створення резервної копії образу системи з Macrium відображати безкоштовно, як ви переконаєтеся, що образ системи працює, коли потрібно? Для вирішення цієї проблеми, вона дозволяє перевірити зображення на наявність помилок, і дозволяє завантажитися в вашу резервну копію образу системи за допомогою Windows, 10 Hyper-V. І, нарешті, ви також можете запланувати резервні копії образу системи.

Використання Macrium, що відображають вільні для створення резервної копії образу системи Windows 10
Зверніться до нижченаведеного напрямку, щоб створити резервну копію образу системи Windows 10 за допомогою Macrium, що відображають вільне видання.

Крок 1: отримати Macrium відображати безкоштовний файл установки звідси, встановити, а потім запустити його на вашому Windows 10 комп’ютер. Якщо встановити напрямки, зверніться до нашого, як завантажити та встановити Macrium відображають безкоштовний путівник.

Крок 2: на головному екрані Macrium відображати, натисніть на резервне копіювання вкладка в лівій панелі. Натисніть створити зображення розділів, необхідних для резервного копіювання та відновлення Windows. Він запустить майстер образів дисків.

Виправлення: не вдалося знайти середовище відновлення

Як правило, користувачі ПК з ОС Windows 10 використовують опцію Скинути цей ПК, коли інші рішення не вдається вирішити одну чи кілька проблем. Однак іноді сама операція “Скидання ПК” не починається з помилки “Не вдалося знайти середовище відновлення”.

“Не вдалося знайти середовище відновлення. Вставте носій для встановлення або відновлення Windows та перезавантажте комп’ютер із носієм відновлення ”з’являється помилка під час запуску інструменту Скидання цього ПК.
Помилка з’являється, коли середовище відновлення Windows 10 (WinRE) вимкнено, зображення WinRE відсутнє або пошкоджене. Увімкнення WinRE – це легка робота і виправляє помилку в більшості випадків, ремонт WinRE є досить складним.

Якщо ви також отримуєте таку ж помилку під час спроби скинути комп’ютер Windows 10, ви можете легко виправити це, дотримуючись наведених нижче рішень у тому порядку.

Перевірте, чи відключено середовище відновлення Windows
Для скидання цього інструмента для ПК потрібне середовище відновлення Windows для скидання комп’ютера Windows 10. Якщо він не працює або відключений, інструмент відображає помилку вище. Щоб перевірити його статус:

Крок 1. Відкрийте командний рядок як адміністратор. Для цього введіть CMD у вікні пошуку «Пуск / панель завдань», клацніть правою кнопкою миші на пункт «Командний рядок», а потім натисніть «Запустити як адміністратор».

Натисніть кнопку Так, коли ви отримаєте підказку UAC для запуску командного рядка з правами адміністратора.

Крок 2: У вікні командного рядка введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter, щоб запустити її.

Reagentc / info

Якщо статус Windows RE вимкнено, потрібно включити його, дотримуючись процедури, наведеної в наступному рішенні.

Увімкніть середовище відновлення Windows
Крок 1. Запустіть командний рядок як адміністратор.

Крок 2. Тут скопіюйте та вставте наступну команду в командний рядок, а потім натисніть клавішу Enter, щоб увімкнути Windows RE.

Reagentc / включити

Ви можете вийти з командного рядка вже зараз.

Відновіть установку Windows 10
Хоча в Налаштуваннях Windows 10 немає можливості виконати ремонт інсталяції Windows 10, ви можете використовувати інсталяційний носій Windows 10 або ISO для виконання інсталяції по ремонту Windows 10, зберігаючи встановлені файли та програми. Таким чином ви можете скинути Windows 10.

Дивіться наш спосіб, як відновити інсталяцію Windows 10, не втрачаючи посібника з даних та програм для покрокових інструкцій.

Як скинути пошук Windows 10 з PowerShell

Пошук є основною особливістю сучасних комп’ютерних і смартфонів операційних систем. Користувачі використовують пошук не тільки для запуску програм і програм, але також для пошуку файлів і пошуку інформації.

Корпорація Майкрософт точно налаштував роботу з пошуку в останніх версіях Windows 10. Точність пошуку/панелі завдань має краще з недавніми оновленнями функцій.

Пошук Windows 10 працює бездоганно для більшості. Проте є користувачі, які виникли проблеми з пошуку Windows 10.

Коли мова заходить про вирішення проблем із пошуком, у Windows 10 є вбудований засіб виправлення неполадок, який дозволяє виправити всі проблеми, пов’язані з пошуком у Windows 10. Доступ до засобу усунення неполадок можна отримати, перейшовши на сторінку налаштування > оновлення & Security > усунення несправностей.

Якщо засіб виправлення неполадок із вбудованим пошуком не може вирішити проблему з пошуком, можна скинути пошук Windows 10, щоб вирішити проблему. Microsoft пропонує сценарій PowerShell для скидання пошуку Windows 10 швидко і легко.

Скидання пошуку Windows 10 для вирішення проблем із пошуком
Ось як скинути пошук Windows 10 за допомогою сценарію PowerShell.

Крок 1: натисніть тут, щоб завантажити файл Windowseпошукавідновлення. ZIP. Витягніть файл ZIP, щоб отримати Windowseфайл Reset. ps1

Зверніть увагу, що ми зібрали файл сценарію PowerShell за допомогою коду, наданого Microsoft, так що ви можете використовувати його безпосередньо без необхідності вручну створити файл сценарію. Повний кредит переходить до корпорації Майкрософт для коду.

Крок 2: клацніть правою кнопкою миші файл Windowsпошуперескидання. ps1 і натисніть кнопку запустити з PowerShell можливість відкрити сценарій з PowerShell.

Крок 3: коли ви отримуєте запит UAC, натисніть кнопку да кнопка, щоб запустити скрипт з правами адміністратора. Ви побачите вікно PowerShell. Ось воно! Скрипт буде виконуватися для скидання пошуку Windows 10. Скидання пошуку не займе більше кількох секунд.

І якщо ви отримуєте “не вдалося завантажити через те, що запущено сценарії вимкнуто на цю систему” повідомлення про помилку, це тому, що запущені сценарії не дозволено на вашому комп’ютері з Windows 10. Потрібно дозволити запуск сценаріїв на комп’ютері, зробивши відповідні зміни у Windows 10. Ось як це зробити.

Дозволити запуск сценаріїв PowerShell у Windows 10
Крок 1: клацніть правою кнопкою миші на кнопку Пуск на панелі завдань, а потім натисніть кнопку PowerShell (admin). Натисніть кнопку YES, коли ви отримаєте запит на керування обліковими записами користувачів для запуску PowerShell з правами адміністратора.

Крок 2: у вікні PowerShell скопіюйте та вставте наступну команду:

Настроювання-виконання політики виконання політики, Необмежений

Натисніть клавішу ENTER.

Крок 3: коли з’явиться запит на підтвердження, введіть “Y” (без лапок), а потім натисніть клавішу ENTER. Це дозволить запустити PowerShell сценаріїв на вашому комп’ютері. Ви можете запустити завантажене Windows 10 Пошук скидання сценарію зараз.