Виправлення: Використовуйте Aero Peek для попереднього перегляду робочого столу в сірому кольорі

Ті з вас, читаючи цю статтю, ймовірно, відомо про Aero Peek і як використовувати те ж саме в Windows, 7, Windows, 8,1 і Windows, 10. Для непосвячених, Aero Peek був введений перший з Windows 7 разом з іншими двома функціями-Aero оснащення і Aero Shake.

Aero Peek у Windows 10/8/7
Aero Peek дозволяє користувачам швидко переглядати всі відкриті вікна та програми для перегляду робочого столу. Ця функція зручна для швидкого перегляду того, що є на робочому столі.

Незважаючи на те, що кнопка Peek знаходиться в крайньому правому на панелі завдань, кнопка легко відображається в Windows 7 на відміну від пізніших версій Windows. У Windows 8 і Windows 10 вам просто потрібно перемістити курсор у нижній правий кут робочого столу, щоб заглянути через всі відкриті вікна.

Функцію Aero Peek можна легко ввімкнути або вимкнути, відкривши панель завдань і властивості навігації. Під вкладкою панелі завдань, вам потрібно перевірити або зніміть прапорець “використовувати Peek для попереднього перегляду робочого столу під час переміщення миші на кнопку Показати робочий стіл” в кінці панелі завдань “, щоб включити або відключити функцію в ОС Windows 8 і Windows 10. У Windows 7 параметр Увімкнення або вимкнення Aero Peek позначено як “Aero Peek”.

Якийсь час назад, один з наших читачів попросив мене запропонувати спосіб виправити сірим Out використовувати Peek для попереднього перегляду робочого столу, коли ви переміщайте мишу до кнопки Показати робочий стіл в кінці панелі завдань параметр, який з’являється під панель завдань і навігація властивості.

Якщо потрібно ввімкнути функцію Aero Peek, але параметр “використовувати Aero Peek для перегляду робочого стола” відображається сірим кольором, це означає, що функція Aero Peek повністю вимкнена в розділі властивості системи.

Увімкнути функцію “Peek”, щоб переглянути параметри стільниці у Windows 7/8/10
Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб активувати сірим кольором використовувати Peek для перегляду робочого столу опція в ОС Windows 7, Windows 8 і Windows, 10.

Крок 1: відкрити запустити командне вікно, одночасно натискаючи кнопки Windows і R (Windows + R).

Крок 2: у діалоговому вікні “виконати” введіть sysdm. cpl, а потім натисніть вводити ключ відкрити властивості системи діалогове вікно.

Крок 3: тут, натисніть на передовий вкладка. У розділі швидкодія натисніть кнопку настройки, щоб відкрити діалогове вікно параметри продуктивності.

Крок 4: далі, перевірте параметр, позначений увімкнути Aero Peek (увімкнути заглянути в Windows 8 і Windows 10), а потім натисніть кнопку застосовувати кнопка див.

Крок 5: Відкрийте панель завдань і властивості навігації тепер (клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань, а потім натисніть кнопку Властивості) щоб побачити активне використання Peek для попереднього перегляду робочого столу варіант.

Як відновити видалені наліпки в Windows

Sticky Notes, вперше представлений у Windows Vista, – це дивовижна утиліта для швидкого запису ідей чи всього іншого, що спадає вам на думку. Народна програма Sticky Notes Windows 10/8/7 не пропонує функцій, доступних у деяких сторонніх програмах, але це хороше рішення для швидкого запису контактного номера, електронної адреси чи написання списку справ.

Видалити наліпки на робочому столі простіше, ніж створити їх! Вам просто потрібно натиснути кнопку закриття (X), розташовану у верхньому правому куті Примітки. За допомогою налаштувань за замовчуванням Sticky Notes вимагає підтвердження при натисканні кнопки «Закрити», але якщо ви вимкнули функцію, вона просто видалить замість того, щоб закрити, коли натискаєте кнопку X.

Якщо ви випадково видалили Sticky Note в Windows 7, Windows 8 або Windows 10, ось як відновити видалену примітку без допомоги сторонніх інструментів.

Відновлення видалених нотаток
Крок 1. Відкрийте командне поле Виконати, одночасно натискаючи клавіші Windows та R.

Крок 2: У поле Виконати вставте наступний шлях і натисніть клавішу Enter.

% AppData% \ Microsoft \ Наліпки \

Крок 3: У папці Sticky Notes ви повинні побачити файл StickyNotes (.SNT). Подвійне клацання по файлу не дасть результатів, оскільки Windows не пов’язує розширення .SNT із Sticky Notes або будь-якою іншою програмою із налаштуваннями за замовчуванням.

Тепер клацніть правою кнопкою миші на цьому файлі StickyNotes (.SNT), а потім відкрийте його з хорошою програмою редагування тексту. Для найкращих результатів рекомендуємо відкрити файл за допомогою програми Microsoft Office Word.

Після відкриття файлу в Word фактичний вміст Примітки з’явиться в кінці документа.

ПРИМІТКА 1. Ми намагалися відкрити файл за допомогою блокнота, але нам не вдалося знайти фактичні нотатки. Відкриття файлу за допомогою Office Word – найкраще рішення для відновлення вмісту. Якщо Word не встановлено на вашому ПК, ви можете спробувати відкрити файл StickyNotes.SNT в програмі, еквівалентній Office Word.

ПРИМІТКА 2. Якщо потрібного вмісту немає, ви можете спробувати відновити файл до попередньої версії, спробуйте клацнути правою кнопкою миші StickyNotes.SNT, а потім натисніть кнопку Відновити попередні версії. Якщо не доступні попередні версії файлу, це означає, що функція «Історія файлів» вимкнена.

Бонус: Увімкніть підтвердження видалення для Sticky Notes
Якщо ви вимкнули запит на підтвердження видалення для Sticky Notes, радимо ввімкнути те саме, щоб у майбутньому не повторювати вищезазначені дії. Виконайте наведені нижче кроки, щоб увімкнути поле підтвердження видалення для Sticky Notes.

Як конвертувати файл DMG в ISO в Windows безкоштовно

DMG нічого, крім файлу образу диска в основному використовується в Mac OS X операційної системи. Більшість програм там доступні як DMG файли і тип файлу дуже знайомий Mac OS X користувачів. Операційна система Windows не підтримує файли DMG з вікна, і нам потрібно скористатися інструментами сторонніх виробників, щоб відкрити файли DMG у Windows.

Якщо у вас є DMG файл і ви хочете перетворити те ж саме на ISO на комп’ютері під управлінням операційної системи Windows, є багато способів зробити це. У цьому посібнику ми обговоримо методи, які можна використовувати для перетворення DMG на ISO на ПК з Windows.

Перетворення файлу DMG на ISO за допомогою DMG2IMG (безкоштовно)
Ймовірно, найкращий метод там конвертувати DMG в ISO файл на Windows, безкоштовно. Метод вимагає виконання простої команди з командного рядка. Якщо ви не знайомі з командним рядком Windows, вам не потрібно турбуватися про це, як команда дуже проста.

Крок 1: відвідайте цю сторінку та завантажте файл dmg2img ZIP. На сторінці розробника, будь ласка, натисніть на двійковий файл Win32 для завантаження ZIP-файлу dmg2img.

Крок 2: витягніть вміст завантаженого ZIP-файлу dmg2img в нову папку.

Крок 3: далі, утримуючи натиснутою клавішу Shift на клавіатурі, виконайте правою кнопкою миші на новій папці, що містить вміст dmg2img, а потім натисніть кнопку Відкрити командне вікно тут можливість відкрити командний рядок.

Крок 4: нарешті, виконайте таку команду:

dmg2img <oldfile.dmg> <newfile.iso>

Після введення команди, натисніть клавішу ENTER.

У вищезгаданій команді замініть <oldfile.dmg> на шлях до файлу DMG, який потрібно перетворити на ISO. Аналогічним чином замініть <newfile.iso> на місце, де ви хочете зберегти перетворений файл ISO.

Як запустити панель управління як адміністратор у Windows

До цього ми написали ряд посібників щодо взяття на себе права власності на файли і запущені програми в якості адміністратора. Нещодавно, хоча модерування коментарів, я помітив, що є багато користувачів, які там хотіли б запустити панель управління в якості адміністратора.

Для початку Windows не дає змогу запускати панель керування з правами адміністратора. Це тому, що в ОС Windows 7, Windows 8/8.1 і Windows 10, ви нічого не отримуєте, запустивши панель керування як адміністратор. Тобто, коротше кажучи, панель керування – це простий спосіб отримати доступ до всіх інструментів і параметрів, доступних у Windows. Іншими словами, він містить лише ярлики для програм і засобів адміністрування, таких як програми та засоби, а також параметри папки.

Проте, існує обхідний шлях для відкриття панелі керування як адміністратора в Windows 7, Windows 8 і Windows 10, якщо ви дійсно хочете відкрити панель керування як адміністратор. Все, що вам потрібно зробити, це просто створити ярлик на панель управління на робочому столі, а потім налаштувати Windows, щоб запустити ярлик як адміністратор.

Відкрити панель керування як адміністратор
Нижче описано, як відкрити панель керування з правами адміністратора в ОС Windows 7, Windows 8 і Windows 10.

Крок 1: клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, натисніть кнопку Створити, а потім клацніть ярлик відкрити створити ярлик майстра.

Крок 2: в Введіть розташування елемента поле, вставте наступний шлях:

C:windowssystem32rde.exe

Будь ласка, замініть “C” на букву диска розділу, де інстальовано Windows.
Крок 3: введіть ім’я для нового ярлика. Ми рекомендуємо вам назвати це як панель управління адміністратора, щоб ви могли легко розпізнати його.

Крок 4: тепер ви можете клацнути правою кнопкою миші на ярлик і натисніть кнопку Запуск від імені адміністратора можливість відкрити панель управління з правами адміністратора. Якщо ви хочете відкрити панель управління з правами адміністратора, просто двічі клацнувши по ньому, будь ласка, виконайте наступні три кроки, щоб налаштувати ярлик завжди Запуск від імені адміністратора.

Законодавчо завантажте Windows 7 ISO від Microsoft

З тих пір, як випуск Windows 8, Microsoft дозволяє користувачам завантажувати ISO образ операційної системи, ввівши ключ продукту. Завантажений ISO може бути використаний для створення завантажувального USB або DVD для установки Windows. Це корисно для користувачів, які видалили образ або розділ відновлення, але потрібно виконати чисту інсталяцію або повторну інсталяцію Windows.

Насправді, це навіть можна законно завантажити Windows 8,1 ISO від Microsoft, навіть якщо ви не можете знайти ключ продукту. Цей метод корисний для користувачів, які не хочуть відновлювати ключ продукту лише для завантаження ISO-файлу.

Завантажити Windows 7 ISO образ
Якщо ви використовуєте Windows 7 і хочете завантажити ISO-образ Windows 7 від корпорації Майкрософт, ввівши ключ продукту, ви можете зробити це зараз. Як було сказано раніше, вам просто потрібно ввести ключ продукту вашого випуску Windows 7, розташованої на коробці Windows 7 або на задній панелі ноутбука, щоб юридично Завантажити ISO образ Windows 7 від Microsoft.

Оновлення: виявляється, що вище згадується Windows 7 відновлення програмного забезпечення веб-сторінки тільки для роздрібної торгівлі та оновлення копії не для OEM копії, тобто, якщо Windows 7 прийшли попередньо встановленої з новим КОМП’ЮТЕРОМ, ви не можете завантажити ISO з вище посиланням.

Радимо Вам якомога скоріше оновити систему до Windows 10 з наявних Windows 7. Зверніть увагу, що під час оновлення ОС Windows 7 до Windows 10 ви зможете зберігати особисті файли, настройки Windows і більшість інстальованих програм. Windows 7 не отримає офіційної підтримки та оновлень після 14 січня 2020 року.

Пакет трансформації Windows 10 для Windows 7

Всякий раз, коли корпорація Майкрософт оголошує про нову версію операційної системи Windows, ентузіасти Windows починають розробляти пакети перетворення з метою зробити попередні версії Windows виглядати і відчувати себе як останню версію Windows.

Тепер, коли Microsoft оголосила і випустила Preview будує свої майбутні вікна 10, розробники і ентузіасти почали випускати Windows 10 перетворення пакетів для своїх попередників-Windows 8 і Windows 7.

Як і у випадку з іншими трансформаційними пакетами там, Windows 10 перетворення пакет для Windows 7 і Windows 8 розроблений, щоб зробити ваш Windows 7/8 виглядати як Windows 10 в декількох клацань миші.

Windows 10 перетворення пакет
Windows 10 перетворення пакет для Windows 7/8 включає в себе ресурси, витягнуті з Windows 10 системних файлів. Засіб UXStyle, який потрібен для підтримки третьої сторони, також поставляється з перетворенням Pack, тобто вам не потрібно вручну завантажувати та встановлювати UXStyle.

Примітка 1: меню “Пуск”, який входить до складу Windows 10 перетворення пакета, не схожий на запуск Windows, 10.

Якщо ви хочете отримати новий старт на Windows 7/8, будь ласка, перейдіть через наш Windows 10 меню “Пуск” для Windows, 7/8 докладні інструкції.

Примітка 2: щоб отримати Windows, 10 як вікно пошуку панелі завдань, будь ласка, перейдіть через наш як отримати вікна 10 стиль панелі завдань пошуку в Windows 7/8 Guide.

Це перетворення пакет також поставляється з десктопних програм від Microsoft, щоб додати Windows 10-стиль віртуального робочого столу в своїх попередників. Ви можете скасувати вибір функції, яку ви не цікавите під час інсталяції пакета перетворення.

Як завжди, ми рекомендуємо вам створити ручну точку відновлення системи, перш ніж інсталювати будь-який пакет перетворення, щоб ви могли швидко відновити Windows за замовчуванням, якщо у випадку, якщо ви хочете позбутися від встановленого пакету перетворень у майбутньому.

Остаточні слова
Якщо ви користуєтеся ОС Windows 7 або Windows 8, радимо оновити наявну інсталяцію Windows 7 або Windows 8 для наявної збірки Windows 10 Preview. Ви можете пізніше оновити Preview побудувати RTM, під час виходу.

Як ви, напевно, знаєте, Microsoft оголосила, що Windows 10 буде безкоштовне оновлення існуючих Windows 7 і Windows 8 користувачів, які оновлення протягом першого року випуску. Таким чином, немає ніякого сенсу в установці перетворень або шкірних пакетів, коли можна оновити до останньої версії безкоштовно.

Завантажити пакет для Windows 10 перетворення
Попередження: з настройками за замовчуванням, інсталятор Windows 10 перетворення пакет встановлює Windows X Live як домашню сторінку за замовчуванням. Можливо, ви захочете зняти цей параметр під час встановлення пакету перетворення.

Перетворення пакет сумісний з x86 і x64 версії Windows 7/8. Не забудьте завантажити останню версію Windows 10 перетворення Pack, як вона включає в себе нові іконки і шпалери.

Засіб усунення несправностей, щоб отримати програму “Завантажити Windows 10” у системній панелі

З тих пір, як Microsoft почав відправляти повідомлення на робочому столі Windows 7 і Windows, 8,1 ПК, щоб дозволити користувачам зареєструватися для безкоштовного оновлення Windows 10, користувачі були скаржитися, що на робочому столі повідомлення або отримати Windows 10 значок не з’являється в системному треї панелі завдань, незважаючи на наявність справжньої копії Windows 7 або Windows, 8,1.

Може бути кілька причин, чому програма Get Windows 10 не відображається на вашому Windows 7 або Windows 8,1. Можливо, ви використовуєте неавтентичну копію Windows. Це також може бути тому, що ви повністю вимкнутий Windows Update. Або це може бути тому, що у вас є копія корпоративною ліцензією (використовується в бізнесі).

Але якщо ви впевнені, що використовуєте законний, необ’ємний екземпляр Windows 7 або Windows 8,1, а також не вимкнув оновлення Windows 10, тепер можна скористатися нещодавно випущеними засобом виправлення неполадок, щоб вирішити проблему.

Так, тепер, коли Windows 10 був запущений, Microsoft вирішила допомогти користувачам, які не бачать значок Get Windows 10 в системному треї, незважаючи на наявність законних вікон.

Засіб виправлення неполадок застосунку для Windows 10 буде перевіряти інсталяцію Windows 7 або Windows 8,1 і допомогти отримати програму Windows 10 у системному лотку.

Отримайте засіб виправлення неполадок застосунку Windows 10 від корпорації Майкрософт
Нижче описано, як використовувати засіб виправлення неполадок застосунку для Windows 10, щоб отримати програму Windows 10 у системному лотку.

Крок 1: клацніть тут, щоб завантажити засіб виправлення неполадок застосунку для Windows 10.

Крок 2: після завантаження засобу усунення неполадок двічі клацніть на тому ж, щоб запустити його.

Крок 3: натисніть кнопку наступного кнопка, щоб дозволити засіб сканування Windows 7 або Windows 8,1 встановлення та виявити проблему.

Крок 4: після того, як виправлення неполадок буде завершено, він покаже можливі причини, чому ви не бачите отримати Windows 10 App в системному треї.

Крім того, якщо ви впевнені, що ви використовуєте справжню копію Windows 10 і не хочете, щоб пройти через це виправлення неполадок, ви можете використовувати офіційний Windows 10 Media створення засобу для оновлення Windows 7/8.1 установки для Windows, 10 відразу.

Офіційний спосіб зупинити Windows 7 від оновлення до Windows 10

Минуло десять місяців з моменту випуску Windows 10 і мільйони користувачів Windows 7 та Windows 8.1 оновили свої ПК до новітньої версії Windows, використовуючи безкоштовну програму оновлення від Microsoft.

Безкоштовна програма оновлення буде доступна протягом наступних кількох тижнів, тобто користувачі, які хочуть оновити свої ПК з Windows 7 та Windows 8 до Windows 10, повинні оновити до Windows 10 до 29 липня 2016 року, щоб скористатися безкоштовним оновленням.

У той час як сотні мільйонів користувачів ПК оновили до Windows 10, однакова кількість користувачів хоча б зараз не хоче оновити до Windows 10. Користувачі скаржаться з моменту випуску Windows 10, що Microsoft змушує користувачів оновитись до Windows 10. Деякі навіть заявляють, що їх ПК було оновлено до Windows 10 без їхньої згоди.

Блокуйте оновлення Windows 10 на ПК з Windows 7
Якщо ви задоволені Windows 7 і не хочете оновити до Windows 10, ви будете раді, що нарешті існує офіційний спосіб зупинити оновлення ПК з Windows 7 до Windows 10.

Microsoft нещодавно оновила Windows 7, яка додає нову політику, яка дозволяє блокувати оновлення до найновішої версії Windows через оновлення Windows. Якщо коротко, встановивши оновлення та включивши політику в групову політику чи реєстр, Microsoft не зможе оновити ваш ПК з Windows 7 до Windows 10 без вашого відома.

Не дозволяйте Windows 7 завантажувати та модернізувати до Windows 10
Щоб заблокувати оновлення Windows 10 на ПК з Windows 7, виконайте наведені нижче вказівки.

Крок 1: Завантажте необхідне оновлення KB3050265 із наведеного нижче посилання:

Завантажте оновлення для Windows 7 (x64 / 64-біт)

Завантажте оновлення для Windows 7 (x86 / 32-біт)

Крок 2. Запустіть завантажений файл оновлення, щоб встановити той самий. Якщо вас попросять перезапустити ПК, зробіть те саме, щоб завершити встановлення.

Крок 3: Після завершення відкрийте редактор групової політики, ввівши Gpedit.msc у вікні пошуку меню Пуск і натисніть клавішу Enter.

ВАЖЛИВО: Зауважте, що редактор групової політики відсутній у виданнях Starter, Home Basic та Home Premium. Якщо ви перебуваєте в одному з цих видань Windows 7, зверніться до інструкцій, зазначених у кроках 6, 7, 8, 9 та 10.

Крок 4: У Редакторі групової політики перейдіть до наступної політики:

Конфігурація комп’ютера> Адміністративні шаблони> Компоненти Windows> Оновлення Windows

Крок 5: Праворуч знайдіть політику під назвою Вимкнути оновлення до останньої версії Windows через оновлення Windows. Двічі клацніть на політиці, щоб відкрити її властивості, виберіть Увімкнено та натисніть кнопку Застосувати. Це воно! Ваша Windows 7 не буде оновлена ​​до Windows 10 за допомогою оновлення Windows, якщо ви не зміните цю політику.

Отримайте функцію динамічного блокування Windows 10 у Windows 7 / 8.1

За допомогою оновлення Windows 10 Creators Update Microsoft представила нову функцію під назвою Dynamic Lock. Функція Dynamic Lock дозволяє налаштувати Windows 10 для автоматичного блокування ПК, коли ви відходите від нього.

Що таке функція Dynamic Lock у Windows 10?
Нова функція блокування вимагає, щоб ви з’єднали телефон із ПК під керуванням Windows 10 через Bluetooth і заблокували ваш ПК, коли він не знайде телефон із підтримкою Bluetooth довкола ПК протягом більше 30 секунд.

Функція Dynamic Lock, безумовно, не є альтернативою класичному ярлику Windows + ярлик клавіатури L, який при використанні негайно блокує ПК. Але функція Dynamic Lock призначена для користувачів, які часто забувають заблокувати свої ПК, відходячи від своїх ПК.

Як було сказано раніше, функція Dynamic Lock вводиться за допомогою Creators Update для Windows 10 (15031 або вище). Отже, ця функція наразі недоступна для користувачів, які використовують оновлення Anniversary або попередні версії Windows 10. Ця функція, звичайно, відсутня в попередніх операційних системах Windows 8 / 8.1 та Windows 7.

Використовуйте Blue Lock, щоб отримати функцію Dynamic Lock в Windows 7 / 8.1
Якщо ви все ще використовуєте Windows 7 або Windows 8 / 8.1 з якихось причин і вам подобається ідея, що стоїть за новою функцією динамічного блокування Windows 10, ви будете раді дізнатися, що можливо отримати функцію динамічного блокування Windows 10 в Windows 7 і Windows 8 / 8.1.

Користувачі Windows 7 та Windows 8 / 8.1 можуть скористатися безкоштовним інструментом під назвою Blue Lock, щоб отримати функцію динамічного блокування Windows 10 у Windows 7 та Windows8 / 8.1. Насправді, інструмент Blue Lock був випущений близько десяти років тому. Таким чином, функція Dynamic Lock натхненна старим програмним забезпеченням Blue Lock.

Інструмент Blue Lock використовує телефон з парним Bluetooth, щоб автоматично заблокувати ваш ПК Windows 7/8, коли ви віддаляєтесь від нього. Вам просто потрібно з’єднати телефон з ПК, щоб почати користуватися програмою Blue Lock.

Використовувати Blue Lock для автоматичного блокування ПК, коли ви віддаляєтесь від нього, досить легко. Встановіть Blue Lock на свій ПК, з’єднайте телефон з ПК на комп’ютері Windows через Bluetooth, а потім налаштуйте Blue Lock. Після запуску Blue Lock вам просто потрібно вибрати телефон у парі через Bluetooth, а потім налаштувати налаштування часу очікування.

Утиліта Blue Lock більше не доступна для завантаження зі сторінки розробника. Отже, вам доведеться завантажити його з Softpedia.

Відкривання та перегляд зображень HEIC у Windows 7 та Windows 8 / 8.1

На сьогодні ви, ймовірно, знаєте про формат зображення HEIC. Якщо ні, то HEIC – це порівняно новий формат зображення, який займає приблизно 40% менше місця, ніж популярний формат зображення JPG, без шкоди для якості зображення.

Оскільки HEIC займає близько половини місця у форматі JPG, Apple почала використовувати цей маловідомий формат зображення у своїх iPhone та зробила формат зображення популярним протягом ночі.

На пристроях Apple iPhone, що працюють під керуванням iOS 11 або новіших версій, є можливість збереження захоплених зображень у HEIC замість JPG для економії місця. Якщо у вас є модель iPhone від 32 Гб або 64 Гб, має сенс включити та використовувати формат зображення HEIC на вашому iPhone. Хоча версії iPhone 7 та новіших версій можуть автоматично перетворювати HEIC в JPG під час передачі їх на ваш ПК, ви можете зберегти оригінальний формат зображення, щоб заощадити місце на диску також на вашому ПК. Але як відкрити ці зображення HEIC на ПК з Windows 7 або Windows 8 / 8.1, оскільки формат не підтримується?
Windows 7 та Windows 8.1 не підтримують формат зображення HEIC поза коробкою, оскільки HEIC тоді ще не існував. Насправді Windows 10 1709 та більш ранні версії не підтримували формат зображення HEIC. Microsoft підтримала HEIC лише з версією 1803 (оновлення для квітня 2018 року для Windows 10), яка вийшла у квітні 2018 року.

Відкрийте зображення HEIC у Windows 7 та Windows 8 / 8.1
Якщо ви все ще знаходитесь в ОС Windows 7 або Windows 8 / 8.1 з якихось причин і хочете відкрити та переглянути формат зображення HEIC / HEIF на вашому ПК, у вас немає іншого варіанту, як скористатися сторонніми інструментами.

CopyTrans HEIC – це безкоштовний плагін для операційної системи Windows, що дозволяє користувачам ПК відкривати та переглядати зображення HEIC / HEIF з легкістю. Хороша річ у тому, що ви можете відкрити HEIC / HEIF у програмі перегляду зображень за замовчуванням (Windows Photo Viewer у Windows 7 та Windows 8), коли CopyTrans HEIC встановлений на вашому ПК. Крім того, він також дозволить створювати ескізи для зображень HEIC у Провіднику Windows (хоча він не працював для нас).

Програмне забезпечення не тільки дозволяє переглядати зображення HEIC / HEIF, але також дозволяє перетворювати HEIC в JPEG при необхідності. Для цього клацніть правою кнопкою миші формат зображення HEIC / HEIF і натисніть кнопку Перетворити в JPEG за допомогою параметра CopyTrans.