Виправлення: “Змінити розмір роботи жорсткого диска для цього формату все ж не реалізовано” Помилка під час зміни розміру диска VirtualBox

Довго користувачі VirtualBox знають, що VirtualBox не підтримує зміну розміру віртуального жорсткого диска через його налаштування. В одному з наших попередніх дописів ми обговорювали, як збільшити розмір диска VirtualBox в Windows за допомогою командного рядка. Метод корисний, якщо у вашого віртуального жорсткого диска не вистачає місця.

Під час спроби змінити розмір диска VirtualBox через командний рядок, ви можете отримати помилку “Змінити розмір операції на жорсткому диску для цього формату ще не реалізовано!” Виявляється, помилка з’являється, якщо встановлена ​​версія VirtualBox не підтримує функцію зміни розміру (версія 4.0 і вище підтримує цю функцію) або якщо розмір диска VirtualBox фіксований (віртуальний жорсткий диск фіксованого розміру).

Якщо ви отримуєте помилку «Змінити розмір операції на жорсткому диску для цього формату ще не реалізовано!» В останній версії VirtualBox або якщо помилка з’являється навіть після оновлення до нової версії, ви можете дотримуватися наведених нижче інструкцій, щоб швидко збільшити розмір диска VirtualBox за допомогою командного рядка.

Посібник допоможе вам створити клон наявного віртуального жорсткого диска за допомогою командного рядка, збільшити розмір клона, а потім приєднати новостворений віртуальний жорсткий диск до вашої віртуальної машини. Коли ви клонуєте віртуальний жорсткий диск за допомогою інструменту командного рядка, він створює динамічно виділений віртуальний жорсткий диск, тобто ви можете легко збільшити розмір віртуального жорсткого диска без будь-яких помилок.

Крок 1. Визначте точне розташування віртуального жорсткого диска VirtualBox і переконайтесь, що на диску, де знаходиться віртуальний жорсткий диск VirtualBox, є достатньо вільного місця для створення клону диска.

Наприклад, якщо поточний розмір віртуального жорсткого диска, розташованого на диску “D”, становить 20 Гб, і ви хочете розширити його до 30 ГБ, то у вас має бути принаймні 30 ГБ вільного місця (20 ГБ для створення клонового диска та іншого 10 Гб, щоб збільшити розмір до 30 ГБ) на диску «D».

Крок 2: Відкрийте командний рядок. Для цього ви можете ввести CMD у вікні пошуку меню «Пуск» або на екрані «Пуск» і натиснути клавішу Enter (не потрібно відкривати підвищений рядок). Командний рядок можна також запустити, ввівши CMD у діалоговому вікні «Виконати» (використовуйте логотип Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Запуск») і натиснувши клавішу Enter.

Крок 3. У командному рядку введіть таку команду та натисніть клавішу Enter:

cd C: \ програмні файли \ Oracle \ VirtualBox

У наведеній вище команді замініть “C” літерою диска вашого диска Windows.

Крок 4: Введіть таку команду та натисніть клавішу Enter, щоб створити клон наявного віртуального жорсткого диска:

vboxmanage clonehd “PathAndName.vdi” “PathAndNameofNewDrive.vdi”

Наприклад, якщо старий диск з назвою Windows 7.vdi розташований у S: \ VirtualBox і ви хочете створити клон накопичувача в тому самому місці, вам потрібно ввести таку команду:

vboxmanage clonehd “S: \ VirtualBox \ Windows 7.vdi” “S: \ VirtualBox \ Windows 7 Clone.vdi”

Як створити зображення резервного копіювання системи в Windows 8.1

Зображення системи – одна з функцій, вперше представлена ​​в Windows Vista, щоб допомогти користувачам легко створювати резервне зображення накопичувачів без допомоги сторонніх інструментів. Простими словами, резервне зображення системи включає всі диски та файли, необхідні для завантаження та запуску Windows.

Зазвичай користувачі Windows створюють резервну копію системи після встановлення всіх драйверів пристроїв, улюбленого програмного забезпечення та оптимізації Windows. Файл резервного копіювання можна використовувати, якщо жорсткий диск коли-небудь виходить з ладу або якщо ви хочете швидше перевстановити Windows без необхідності пройти нудну процедуру перевстановлення.

Під час відновлення Windows за допомогою створеного раніше зображення резервного копіювання вам не потрібно буде знову встановлювати всі драйвери пристроїв та програмне забезпечення, якщо резервна копія зображень була підготовлена ​​після встановлення драйверів пристроїв та програмного забезпечення.

Ви знаходитесь тут: Головна / Посібники для Windows 8 / Як створити резервне зображення системи в Windows 8.1
Як створити резервне зображення системи в Windows 8.1
Останнє оновлення 7 червня 2019 року адміністратором 10 коментарів

РЕКОМЕНДОВАНО: Натисніть тут, щоб виправити помилки Windows та покращити продуктивність ПК

Зображення системи – одна з функцій, вперше представлена ​​в Windows Vista, щоб допомогти користувачам легко створювати резервне зображення накопичувачів без допомоги сторонніх інструментів. Простими словами, резервне зображення системи включає всі диски та файли, необхідні для завантаження та запуску Windows.

Зазвичай користувачі Windows створюють резервну копію системи після встановлення всіх драйверів пристроїв, улюбленого програмного забезпечення та оптимізації Windows. Файл резервного копіювання можна використовувати, якщо жорсткий диск коли-небудь виходить з ладу або якщо ви хочете швидше перевстановити Windows без необхідності пройти нудну процедуру перевстановлення.

Створіть резервну копію зображень системи в Windows 8.1 Picture

Під час відновлення Windows за допомогою створеного раніше зображення резервного копіювання вам не потрібно буде знову встановлювати всі драйвери пристроїв та програмне забезпечення, якщо резервна копія зображень була підготовлена ​​після встановлення драйверів пристроїв та програмного забезпечення.

Зображення резервного копіювання системи присутнє в Windows 7, а також в Windows 8. З певних причин Microsoft випустила функцію System Image з оновлення Windows 8.1. Незважаючи на те, що там створено безліч корисних інструментів для створення та відновлення системного резервного зображення, деякі користувачі можуть просто віддати перевагу цьому вбудованому інструменту для створення резервної копії зображень.

На щастя, Microsoft видалила резервну копію зображень версії інтерфейсу з Windows 8.1, і можна створити резервну копію зображень із командної строки або Windows PowerShell.

Дотримуйтесь наведених нижче вказівок, щоб створити образ системи в Windows 8.1, не використовуючи сторонні інструменти:

Підготуйте зображення резервного копіювання системи в Windows 8.1
Крок 1. Підключіть USB-накопичувач до ПК з Windows 8.1 і переконайтеся, що на ньому достатньо вільного місця. Вільний простір на зовнішньому диску повинен бути більше, ніж даних на вашому накопичувачі Windows 8.1.

Зауважте, що якщо ви встановили Windows 8.1 у подвійній завантажувальній системі Windows 8 або будь-якій іншій версії, інструмент резервного копіювання зображень може містити більше одного диска в резервній копії та займе більше місця.

Крок 2. Відкрийте командний рядок як адміністратор на вашій машині Windows 8.1. Для цього існує кілька способів. Ви можете набрати CMD на екрані “Пуск” і одночасно натиснути клавіші Ctrl + Shift + Enter, щоб відкрити підвищений командний рядок, або клацніть правою кнопкою миші кнопку “Пуск”, а потім натисніть PowerShell (Адміністратор), щоб відкрити Windows PowerShell з правами адміністратора. Натисніть кнопку Так, коли з’явиться підказка UAC.

Як зробити Windows 8.1 схожим на Windows 7

Не всі люблять зовнішній вигляд Windows 8 та Windows 8.1. Є мільйони користувачів Windows, які змушені (або, принаймні так вважають) використовувати останню версію операційної системи Windows та її сучасних функцій, таких як Стартовий екран та програми.

Найкраще в Windows – це те, що ви можете налаштувати та налаштувати його на свій смак. Якщо ви користуєтеся Windows 8 або Windows 8.1 і не любите зовнішній вигляд Windows, ви можете легко перетворити Windows 8 / 8.1 в Windows 7 за кілька хвилин. Вам потрібно буде завантажити кілька безкоштовних інструментів і змінити деякі налаштування, щоб повернути вигляд Windows 7 в Windows 8 / 8.1.

Просто дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, щоб ваш Windows 8 / 8.1 виглядав і відчував себе як Windows 7.
ПРИМІТКА. Ми радимо створити точку відновлення системи, щоб можна було швидко повернутися до оригінального вигляду Windows 8 / 8.1.

Вимкнути початковий екран: Стартовий екран – це перше, що ви бачите під час входу в обліковий запис. У той час як користувачі Windows 8.1 можуть налаштувати завантаження Windows безпосередньо на робочий стіл, можливо, ви просто захочете повністю відключити його та замінити його меню «Пуск».

Для того, щоб вимкнути екран “Старт” та інші функції сучасного інтерфейсу, вам потрібно скористатися безкоштовним інструментом на ім’я Metro Killer. Краса цього інструменту в тому, що він повністю вимикає екран “Пуск”, а також допомагає вимкнути всі гарячі кути. Однак суть полягає в тому, що вона дозволить знову отримати всі функції метро під час наступного перезапуску.

Вимкнути бар Charms та гарячі кути: знову ж таки, ви можете використовувати відмінне програмне забезпечення Metro Killer, щоб відключити панель Charms. Оскільки Metro Killer (використовуйте вищезазначене посилання, щоб завантажити його) знову вмикає всі принади після перезавантаження, ви можете скористатися програмою Skip Metro Suite для остаточного відключення одного або декількох гарячих кутів у Windows 8 та Windows 8.1.

Встановлення меню “Пуск”: Хоча Microsoft ще раз додав кнопку “Пуск” у Windows 8.1, це не допомагає відкрити меню “Пуск”. Тому вам потрібно встановити Classic Shell, ViStart, IObit Start8 або будь-яку іншу програму (їх багато), щоб увімкнути меню «Пуск» у Windows 8 та Windows 8.1.

Виправлення: стартовий текст з’являється на панелі завдань після видалення ViStart

У п’ятницю минулого тижня ми опублікували посібник про те, як зробити Windows 8 та Windows 8.1 схожими на Windows 7. Посібник корисний для тих, хто не задоволений новим дизайном Windows 8 та 8.1, а також пропонує детальні інструкції щодо повернення вигляду Windows 7 у Windows 8 та 8.1, встановивши пару сторонніх програм та вимкнення деяких функцій, представлених у Windows 8 та 8.1.

Посібник показує, як відключити всі набридливі функції Windows 8 і 8.1, а також допомагає ввімкнути всі відсутні функції, включаючи старе хороше меню Пуск, встановивши вільне програмне забезпечення під назвою ViStart. Перш ніж почати писати посібник, я встановив мій улюблений ViStart, щоб увімкнути меню “Пуск”, і для керівництва зробив кілька скріншотів меню “Пуск”.

Зробивши скріншоти меню «Пуск» ViStart і опублікувавши публікацію, я видалив програму, оскільки мені здається, що стартовий екран простіший і потужніший, ніж старе меню «Пуск».

Після видалення ViStart я помітив, що чомусь текст старту з’являється в крайній лівій частині панелі завдань (замість пускової кулі ViStart). Оскільки я вже видалив ViStart, натискання тексту “Старт” також не показало жодної опції.

Погравши на панелі завдань деякий час, я нарешті знайшов спосіб видалити текст «Пуск». Якщо текст “Пуск” з’являється на панелі завдань навіть після повного видалення програми ViStart, вам потрібно дотримуватися наведених нижче інструкцій, щоб видалити текст “Пуск”.

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на порожньому просторі панелі завдань.

Крок 2: Клацніть Панелі інструментів і зніміть прапорець під назвою Почати. Це воно! Текст “Пуск” зникне з панелі завдань.

Якщо ви перебуваєте в Windows 8.1 і хочете приховати або видалити кнопку “Пуск”, ви можете дізнатися, як сховати або видалити кнопку “Пуск” у Windows 8.1.

Як відновити резервне копіювання зображення Windows 8.1

В одному з наших попередніх дописів ми говорили про створення образу резервного копіювання системи в Windows 8.1 за допомогою командного рядка. Якщо ви раніше створили резервне зображення вашого диска Windows 8.1 і хочете відновити зображення зараз, ви можете дотримуватися наведених нижче інструкцій, щоб успішно відновити зображення резервного копіювання.

Що вам знадобиться:

# Завантажувальний DVD або USB з Windows 8.1

# Ваш зовнішній накопичувач USB, що містить резервне зображення

Попередження: Усі існуючі дані на дисках, які потрібно відновити, будуть замінені на дані резервного зображення. Тому ми пропонуємо вам створити резервну копію всіх даних перед початком відновлення створеного раніше резервного зображення. Також зауважте, що якщо з якихось причин зображення резервної копії пошкоджено або якщо процес відновлення не вдасться, ваш ПК може стати незавантаженим. Рекомендуємо мати резервну копію всіх даних, перш ніж продовжувати.

Крок 1. Підключіть завантажувальний USB Windows 8.1 або вставте завантажувальний DVD з Windows 8.1, перезавантажте комп’ютер та внесіть відповідні зміни в BIOS або UEFI, щоб дозволити завантаження з USB або DVD.

Крок 2: Завантажте за допомогою завантажувального USB або DVD-диска Windows 8.1. Як тільки програма завершить завантаження важливих файлів, ви побачите наступний екран, де потрібно буде вибрати мову та тип клавіатури.

Крок 3. Виберіть мову для встановлення, формат часу та валюти, клавіатуру чи метод введення, а потім натисніть кнопку Далі, щоб перейти до наступного кроку.

Крок 4: На екрані «Встановити» натисніть на «Відремонтувати мій комп’ютер», розташований у нижній лівій частині екрана, щоб відкрити наступний екран:

Крок 5: Клацніть Додаткові параметри, щоб переглянути опцію відновлення системних зображень. Клацніть на опції відновлення зображення системи.

Видаліть Native Apps з інсталяції Windows 8 за допомогою програми Windows 8 Apps Remover

Близько півроку тому ми обговорювали, як видалити всі натільні програми Modern Modern з інтерфейсу Windows 8 без допомоги сторонніх інструментів. Метод включає виконання команди з командного рядка і досить простий. Єдиним недоліком методу є те, що вам потрібно виконувати окремі команди окремо, щоб видалити конкретні програми з інсталяції Windows 8.

Користувачі Windows 8, які шукають кращий спосіб видалення нативної програми з інсталяції Windows 8, тепер можуть завантажити безкоштовну утиліту під назвою Windows 8 App Remover. За допомогою програми Windows 8 App Remover ви можете видалити не тільки власні програми з інсталяції Windows 8, але й зображення .WIM-зображення Windows 8. Це означає, що ви можете видалити програми Modern або Metro з файлу налаштування Windows 8 ще до встановлення Windows 8 на свій ПК.

Засіб для видалення додатків Windows 8 дозволяє видалити майже всі додатки, що постачаються з Windows 8, зокрема Bing Finance, Bing Maps, Bing News, Bing Sports, Bing Travel, Bing Weather, Bing Search, Camera, SkyDrive, PDF Reader, Зв’язок, Фотографії, Програми XBOX Live Games, Zune Music та Zune Video. Ви можете видалити конкретні програми або всі додатки.

Зараз ця програма сумісна лише з Windows 8 і не допомагає вам видалити всі програми з інсталяції Windows 8.1.

Як використовувати Windows 8 App Remover для видалення програм із інсталяції Windows 8:

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Зауважте, що коли ви видалите програми за допомогою цього методу, ви не зможете їх знову встановити. Для того, щоб перевстановити видалені програми, у вас немає нічого іншого, крім перевстановлення або скидання Windows 8.

Крок 1. Завантажте програму Windows 8 для видалення додатків із цієї сторінки та запустіть програму. Це автономна утиліта, і її можна запускати, не встановлюючи її.

Крок 2: Після запуску інструменту виберіть опцію Інтернет (див. Малюнок), якщо ви хочете видалити програми зі своєї інсталяції Windows 8. Якщо ви хочете видалити програми з файлу install.wim, дотримуйтесь інструкцій у способі 2.

Крок 3: Натисніть кнопку Список програм, щоб перерахувати всі встановлені програми.

Крок 4: Виберіть програми, які ви хочете видалити, а потім натисніть кнопку Видалити програми, щоб видалити вибрані програми з інсталяції Windows 8 або з файлу Install.wim.

Якщо вищевказаний метод не працює для вас, радимо дотримуватися цих інструкцій.

Спосіб 2. Видалення програм із файлу зображень Install.wim

Крок 1. Завантажте програму для видалення додатків Windows 8, перейшовши на вищезазначене посилання. Запустіть програму.

Крок 2: У розділі Mount Wim натисніть кнопку Вибрати .wim-файл, щоб перейти до файла Install.wim, який знаходиться в папці Sources Windows інсталяційних файлів, а потім натисніть кнопку Вибір кнопки Mountfolder, щоб вибрати папку для монтажу файлу Install.wim. . Залежно від обладнання вашого ПК, цей процес може тривати від декількох хвилин до годин.

Крок 3: Натисніть кнопку Mount.wim. Після того, як файл встановлений, Windows 8 App Remover автоматично встановить параметр Image для редагування на шлях та шлях до папки, про який ви згадали у кроці 2.

Настольні гаджети Reviver: Awesome Gadget Pack для Windows 8.1 із близько 1000 гаджетами

Корпорація Майкрософт припинила роботу пристосунків для робочого стола в ОС Windows 8 і випусках Windows 8,1 через серйозні vulnerably в платформі Windows Desktop бічна панель. У Windows 8 і 8,1 версії, гаджети, як календар і погода були замінені вбудованими додатками, які показують інформацію на початковому екрані в режимі реального часу.

Користувачі, які не дуже серйозно ставиться до безпеки і користувачів, які не знають причину цього переїзду, скаржилися на відсутність гаджетів робочого столу в Windows, 8 і Windows, 8,1.

Доброю новиною є те, що користувачі, які не вистачає робочого столу гаджети функції в Windows, 8/8.1 тепер може завантажити вільне програмне забезпечення під назвою Desktop гаджети пробудження.

Це прийнято трохи довше, ніж ми очікували, але, нарешті, гарне програмне забезпечення тепер доступна для робочого столу гаджети функцію в ОС Windows 8 і Windows 8,1 версії. На відміну від інших пакетів гаджетів там для Windows, 8/8.1, Desktop гаджети Реджевер не тільки додає гаджети на робочому столі, але також додає гаджети запис на робочому столі контекстне меню і панель управління, як і в Windows 7.

Після інсталяції пакета пристосунків для робочого стола буде автоматично відкрито вікно пристосунків, з якими ми знайомі. За замовчуванням, як і в Windows 7, вікно гаджетів включає в себе в цілому вісім гаджетів: календар, годинник, лічильник процесора, валюта, Заголовки каналів, зображення-Мозаїка, слайд-шоу і погода.

Ви можете перетягнути один гаджет за раз з цього вікна на робочий стіл, щоб додати його на робочий стіл. Краса цей пакет гаджетів, що ви можете завантажити близько до 1000 гаджети, натиснувши на кнопку отримати більше гаджетів онлайн посилання.

За словами розробника робочого столу гаджетів, всі гаджети в галереї були протестовані для роботи на Windows, 8 і Windows, 8,1.

Як ми вже згадували раніше, пристосунки робочого стола знову інтегрується в контекстне меню робочого столу та панелі керування. Тобто можна швидко отримати доступ до вікна пристосунки, клацнувши правою кнопкою миші на робочому столі та вибравши пункт пристосунки. Інші функції Cool є те, що можна також приховати всі пристосунки на робочому столі, клацнувши правою кнопкою миші на робочому столі, виберіть пункт Перегляд і виберіть пункт Показати пристосунки робочого стола.

Як оновити Windows XP до Windows 8.1, зберігаючи особисті файли

Хоча Windows 8,1 є вільним оновленням для існуючих користувачів ОС Windows 8, і можна оновити Windows 8 інсталяції Windows, 8,1, не втрачаючи встановлених програм, користувачі ПК, які працюють старішу версію Windows, не може безпосередньо оновлення до Windows 8,1 оновлення.

Незважаючи на те, що користувачі Windows 7 зможуть оновити систему до Windows 8,1, придбавши копію оновлення, потрібно переінсталювати всі інстальовані програми після оновлення до Windows 8,1. Це означає, що ви зможете зберігати особисті файли та параметри Windows лише.
І якщо ви використовуєте Windows Vista або Windows XP, Microsoft рекомендує придбати роздрібний DVD, а не використовувати завантаження, а потім виконати чисту установку Windows 8,1, а це означає, що вам потрібно придбати “повна версія програмного забезпечення”, а не копія оновлення. Але перед установкою Windows 8,1 на машині Windows XP, ми рекомендуємо вам перевірити, якщо апаратне забезпечення ПК підтримує Windows 8,1 операційної системи.

Іншими словами, ви не можете оновити Windows XP і Vista до Windows 8,1 без виконання чистої установки. Незважаючи на те, що виконання чистої установки завжди кращий варіант, деякі користувачі можуть захотіти оновити Windows XP до Windows, 8,1, не вдаючись до рекомендованого методу чистої установки.

Якщо ви хочете оновити до Windows 8,1 з Windows XP, не роблячи чисту установку, вам потрібно спочатку оновити установку до ОС Windows 8, купуючи в даний час доступні Windows 8 оновлення носіїв, а потім перейти до Windows 8,1 безкоштовно (Windows 8,1 оновлення безкоштовно для Windows 8 користувачів), коли Microsoft випускає оновлення 8,1 Windows, 18 жовтня.

Для тих з вас, хто не знає, можна оновити Windows XP до Windows, 8, зберігаючи особисті файли. Тому, коли ви оновлюєте Windows XP до Windows, 8, ви втратите тільки встановлені програми. І якщо ви хочете запустити ваш Windows XP сумісні програми в Windows, 8/8.1, ви можете пройти через наш як отримати Windows XP режим функції в Windows 8/8.1 Guide.

Простими словами, ви можете оновити до Windows 8,1 з Windows XP за допомогою одного з двох методів:

Спосіб 1 (рекомендований метод):

Оновлення до Windows 8,1, виконуючи чисту установку: Резервне копіювання файлів, запишіть всі програми, які ви використовуєте, так що ви можете швидко встановити всі з них після установки Windows, 8,1, придбати “повну версію” Windows 8,1 роздрібного DVD (не копія оновлення), завантаження з DVD, а потім встановити Windows 8,1.

Спосіб 2:

Оновлення до Windows 8,1 без виконання чистої установки: купити Windows 8 оновлення копії відразу (наразі доступні копії Windows 8 оновлення не будуть доступні після того, як Windows 8,1 випущена для громадськості 18 жовтня), оновіть інсталяцію Windows XP до ОС Windows 8, дотримуючись детальних інструкцій у нашій інструкції з інсталяції Windows XP для Windows 8 Guide, встановити всі програми, які ви хочете, почекати до 18 жовтня, а потім оновити Windows 8 установка для Windows, 8,1 безкоштовно зберігаючи особисті файли, встановлені програми та настройки Windows.

І якщо ви хочете знати різницю між Windows 8 і вікна 8,1 оновлення, будь ласка, перевірте різницю між Windows, 8 і Windows 8,1 статті. .1 оновлення додає більше 50 Awesome функції для Windows, 8.

Як додати файли до завантажуваного ISO у Windows 10

Раніше минулого тижня ми обговорювали про фантастичний онлайн інструмент для створення та завантаження файлу автоматичної інсталяції XML, який ми використовуємо під час виконання автоматичної або мовчазної установки Windows 10/8.1/7. Засіб також дозволяє генерувати config. XML файл, необхідний для виконання автоматичної інсталяції Microsoft Office.

Примітка: цей посібник чудово працює на Windows 10, Windows 8,1 і Windows 7.

Після створення та завантаження файлу автоматичної інсталяції XML, я повинен був додати файл XML у завантажувальний файл Windows ISO і перевірити те ж саме за допомогою віртуальної машини перед написанням про зручний інструмент.

Як ви, напевно, знаєте, редагування завантажувального Windows ISO не дуже прямолінійна процедура, якщо ви не хочете, щоб викласти преміум для платних додатків. Хоча є десятки вільного програмного забезпечення навколо, щоб створити, записати і змонтувати ISO файлів, швидкий пошук в Інтернеті показує, що немає навіть жодної безкоштовної програми для Windows, щоб змінити завантажувальний ISO файли.

Ті з вас, хто хоче додати файли в завантажувальний Windows ISO файли, не купуючи програмне забезпечення Premium може слідувати наведені нижче інструкції, щоб змінити завантажувальний файл ISO. Оскільки у нас немає безкоштовної програми, щоб безпосередньо редагувати завантажувальний файл ISO-образу, щоб додати файли, ми повинні спочатку витягти файл ISO, додати файли, а потім створити завантажувальний образ ISO знову, використовуючи безкоштовний додаток під назвою ImgBurn.

Включити файли в завантажувальний ISO образ
Нижче наведено кроки, які потрібно виконати, щоб відредагувати завантажувальний ISO для додавання файлів у Windows.

Крок 1: Якщо ви не встановили програму архівування файлів, відвідайте цю сторінку, щоб завантажити 7-Zip (безкоштовно) і встановити те ж саме. Якщо ви використовуєте будь-який інший інструмент стиснення файлів, таких як WinRAR або WinZip, вам не потрібно встановлювати 7-Zip.

Крок 2: перейдіть до місця, де знаходиться завантажувальний ISO-файл, клацніть правою кнопкою миші на ньому, виберіть пункт 7-Zip, натисніть кнопку видобути файли, а потім виберіть нову папку в потрібному місці, щоб зберегти вміст файлу ISO. Якщо ви використовуєте WinRAR або WinZip, просто клацніть правою кнопкою миші на ISO-файл, щоб побачити витяг варіант.

Як вручну оновити Windows Defender в режимі офлайн у Windows 10 / 8.1

Програма Windows Defender у версіях Windows 8 та Windows 10 допомагає захистити свої дані від вірусів, зловмисного програмного забезпечення та різних інших загроз. Як ви, напевно, знаєте, Defender в Windows 10/8 – це не що інше, як скорочена версія Microsoft Security Essentials.

За допомогою налаштувань за замовчуванням Windows Defender у Windows 10 та Windows 8.1 завантажує та встановлює необхідні оновлення раз на день і не потребує вручну втручання. Тобто Defender автоматично перевіряє наявність оновлень та завантажує оновлення, якщо такі є. Але якщо ваш ПК не підключено до Інтернету або з іншої причини ви хочете встановити оновлення вручну, це можна зробити, дотримуючись наведених нижче інструкцій.
Цей посібник базується на раніше опублікованому раніше способі завантаження вручну посібника з оновлення Microsoft Security Essentials.

Завантажте та встановіть оновлення Windows Defender вручну в Windows 10 / 8.1
Крок 1. Перевірте версію (32 або 64-бітної) Windows 10 / 8.1, встановлену на вашому ПК. Для цього можна відкрити Властивості комп’ютера, клацнувши правою кнопкою миші на піктограму комп’ютера на робочому столі, а потім клацніть Властивості.

І якщо ви не можете знайти піктограму Комп’ютер на робочому столі, дотримуйтесь вказівок, як додати піктограму «Комп’ютер» до посібника з робочого столу.

Крок 2: Далі, перейдіть за наступними посиланнями, щоб завантажити останні оновлення для Windows Defender.

Оновлення для 32-бітних (x86)

Оновлення для 64-розрядних (x64)

Не забудьте завантажити правильну версію оновлення, оскільки оновлення, випущені для 32-розрядної версії, не можуть бути встановлені на 64-бітному ПК та навпаки.

Крок 3: Після завантаження файлу оновлення перейдіть до папки завантаження, що містить оновлення, і двічі клацніть по одній, щоб встановити ту саму. Це воно!

Як видалити Scan з Windows Defender з контекстного меню, і як назавжди відключити Windows Defender в посібнику Windows 10, можливо, вас зацікавить.